Wpis z mikrobloga

@benzdriver: No gazowy Junkers to to nie jest, tylko zwykły Zębiec na paliwo stałe, normalne że się niszczy po tylu latach tym bardziej że latem też się w nim przepala dla ciepłej wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak na te lata co ma to i tak się nieźle trzyma, u dziadków to już nawet śladów farby nie ma a w podobnym czasie kupowane.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Wiesz, też bym wolał sobie nacisnąć guzik i mieć ciepło, ale gazociągu u mnie na ulicy nie ma doprowadzonego, bo jak zwykle ludziom ''niepotrzebne'' i trzeba sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A była okazja jak budowali drogę kilkanaście lat temu, tyle że na 40 domów 5 było chętnych i to jeszcze każdy w innym końcu ulicy, więc gazownicy sobie odpuścili.
  • Odpowiedz
@fubbson: Raz na 3-4 trzeba dorzucić w takie mrozy, fakt - ale drewno mam praktycznie za półdarmo. Oczywiście z legalnego źródła, nie że jakieś kradzione czy coś, tyle co koszt wycinki (paliwo do piły i do ciągnika) bo wujas ma las i znajomego leśniczego.
@Dzonzi: Jak wyżej, dopóki mam dostęp do taniego surowca nie opłaca mi się go wymieniać. Na tyle pokoi co mam taki zębiec jest idealny. Jedyne lepsza
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Ja #!$%@?... gościu wrzuca zdjęcie pieca, fajnie wygląda, może by pokazał w środku jak pali się ogień jak albo nagrał filmik krótki jak drzewo strzela ładnie. Ale nie #!$%@? się o dwór ;/
Kolega chyba lepiej wie czy wychodzi na dwór czy na pole ;\
  • Odpowiedz