Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie mirko,

Moj rozowy nie dba o swoja fizycznosc - nie cwiczy nie pilnuje kalorii - jednym slowem sie zapuszcza, tak od dwoch lat. Efekt tego jest taki, ze podczas seksu fantazjuje o randomowych rzeczach, tylko nie o niej. Tak, rozmawialisy wiele razy. Efekt za kazdym razem taki sam - "Nie zamierzam dobrze wygladac, jak chcesz byc z ladnie wygladajaca dziewczyna to idz do takiej". Foch i #!$%@?. Nie zalezy mi o wygladzie fitness modelki z pinteresta, a jedynie by w wieku 50 lat cholesterol nie #!$%@? jej zyl i zeby miala wiecej engergii, jedrniejsza pupe i smuklejsza skore (o ile kiedys nie miala celulitu, teraz przez niego zamykam oczy lub wole grzmocic sie po ciemku).

Lecz to nie #!$%@? mnie tak bardzo, jak jej ignorancja. Troche kontekstu - jestem typowy #programista15k, pracoholik 24/h przed lapkiem. Mimo wielu podchodow od wielu lat, niecale 3 lata temu udalo mi sie wprowadzic rutynowe cwiczenia do swojego zycia. Nie jestem koksem, nie suplementuje sie ani nie korzystam z wymyslnych planow treningowych - ot dieta, zero przetworzonego gowna, zero weglowodanow prostych i co 1-2 trenning 30-60 min - quasi-kalenistyka. Efekt taki, ze nieco wyrzezbilem cialo. I sedno - rozowy wniebowziety, zawsze chciala miec "meskiego" faceta, doszlo nawet do tego ze komentuje innych gosci, ze chuderlaki, grubi i na co on tyle cwiczy jak ma tyle sadla. A we mnie sie gotuje, bo raz ze ziomek na masie, wiec sadlo o niczym nie swiadczy, a dwa ze nie ma najmniejszego pojecia, jaki niesamowity wysilek to jest na poczatku zmusic sie do regularnych cwiczen, jak ktos jest nerdem leserem. No #!$%@? mnie i tyle. Rozejsc sie tez nie chce, bo placz i poprawie sie, bedzie lepiej zobaczysz. A potem powrot to status que. Chyba jej rogi doprawie elo benc.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 68
@wysuszony: Jakby ktoś nie wiedział co to znaczy

beta provider

A foolish male who works long and hard to financially support a woman who, ultimately, does not love nor respect him and is not sexually attracted to him.
Ned was a idiot for being a beta provider for Becky and for thinking a woman like her ever loved him. She cheated on him and now he's stuck paying alimony, while she
ak, rozmawialisy wiele razy. Efekt za kazdym razem taki sam - "Nie zamierzam dobrze wygladac, jak chcesz byc z ladnie wygladajaca dziewczyna to idz do takiej". (...) Rozejsc sie tez nie chce, bo placz i poprawie sie, bedzie lepiej zobaczysz.


@AnonimoweMirkoWyznania: To jak jest w końcu? Chce czy nie?
My, dziewczyny, jesteśmy wrażliwe na krytykę ze strony facetów na których nam zależy i niestety zazwyczaj ta krytyka nie działa mobilizująco, więc
@AnonimoweMirkoWyznania: To może być grubszy problem. Generalnie dziewczyny lubią być atrakcyjne - kto czuje się dobrze, jak jest zapuszczony? Owszem, może po prostu jest bezmyślna i leniwa, ale może jest jakiś problem - przyczyna tego problemu z wagą. Jest przepracowana do tego stopnia, że nie potrafi znaleźć siły na ćwiczenia i przestało jej zależeć na wyglądzie? Choruje (np. cukrzyca, coś z tarczycą)? Jest w jakimś potężnym stresie? Pomyśl, jaki jest ten
@AnonimoweMirkoWyznania: ja też bym się zastanowiła nad związkiem. Jeśli teraz Ci mówi 'hurr durr nie zmienię się bo nie masz mnie kochać taką jaką jestem a jak nie to elo' no to powiedz elo. Mirki wyżej mają rację, skoro teraz twierdzi, że nie ma zamiaru się zmieniać to co będzie dalej? W końcu po ślubie będzie całymi dniami zajmować się dziećmi, nie rozwijać się, bedzie stała w miejscu twierdząc 'hurr durr
@measure w moim przypadku to jej mama jest problemem. I jej dieta. Nie zje np zupy, nie zje niektorych warzyw, drobiu... Diety jej nie uloze (bo i tak bedzie go przestrzegac w polowie - m.in. przez mame), wychodzic sie jej za bardzo nie chce bo gdzie? Jeszcze nie pracuje.
@pmache: Dziewczyna mieszka z mamą, tak? I ta mama niezdrowo gotuje? Dziewczyna jest nieprzyzwyczajona do wielu potraw? Czy jak? Nie do końca rozumiem. Wychodzić się nie chce - rozumiem, dlatego proponuję ćwiczenia w domu. Jakiś sympatyczny aerobik czy coś takiego. Wystarczy kawałek podłogi i komputer.