Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Serdecznie dziękuję za całe dobro, które spotkało mnie z Waszej strony po publikacji mojej metamorfozy, która zadziała się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Stale powtarzam, że mój blog nie byłby w stanie rozwijać się w tak szybkim tempie, gdyby nie moja obecność na wypoku i spora grupa przebywających tutaj osób, dla których tematyka męskiego ubioru jest interesująca. Dziękuję serdecznie za to, że mnie śledzicie, służycie radą i szczerą krytyką, jak również motywujecie do dalszych działań. Wszystkich zaś tych, którzy dołączyli do mojej społeczności pod wpływem wspomnianego wpisu na mirko, serdecznie witam i liczę, że zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj święto, ale jak się ma takie uszy jak ja, to nie ma taryfy ulgowej i trzeba brać się do roboty. Z tego powodu przygotowałem dla Was nowy materiał, w którym przybliżam siedem zasad klasycznej męskiej elegancji, które w mojej ocenie mocno się zdezaktualizowały i których przestrzegania nie powinno się już bezwzględnie wymagać. Wpis znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2017/01/7-ubiorowych-zasad-ktore-wybitnie-sie-zestarzaly.html

A dla zwolenników wideo mam także wersję filmową, którą znajdziecie poniżej.

Wszelkie uwagi, sugestie, komentarze jak i subskrypcje mile widziane ()

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Serdecznie dziękuję za całe ...
  • 153
@UszatyBloger: Nie pamiętam gdzie, ale kiedyś z nudów grzebałem i szukałem i "no brown in town" powinno lecieć "no brown in City" - tej bankowo-finansowe części Londynu - ale wtedy już by się tak nie rymowało.

A londyńska Federacja Krawiectwa Handlowego (tłumaczenie własne, oryginalnie London Federation of Merchant Tailors) tą "zasadę" zniosła kilkanaście lat temu.