Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Serdecznie dziękuję za całe dobro, które spotkało mnie z Waszej strony po publikacji mojej metamorfozy, która zadziała się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Stale powtarzam, że mój blog nie byłby w stanie rozwijać się w tak szybkim tempie, gdyby nie moja obecność na wypoku i spora grupa przebywających tutaj osób, dla których tematyka męskiego ubioru jest interesująca. Dziękuję serdecznie za to, że mnie śledzicie, służycie radą i szczerą krytyką, jak również motywujecie do dalszych działań. Wszystkich zaś tych, którzy dołączyli do mojej społeczności pod wpływem wspomnianego wpisu na mirko, serdecznie witam i liczę, że zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj święto, ale jak się ma takie uszy jak ja, to nie ma taryfy ulgowej i trzeba brać się do roboty. Z tego powodu przygotowałem dla Was nowy materiał, w którym przybliżam siedem zasad klasycznej męskiej elegancji, które w mojej ocenie mocno się zdezaktualizowały i których przestrzegania nie powinno się już bezwzględnie wymagać. Wpis znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2017/01/7-ubiorowych-zasad-ktore-wybitnie-sie-zestarzaly.html

A dla zwolenników wideo mam także wersję filmową, którą znajdziecie poniżej.

Wszelkie uwagi, sugestie, komentarze jak i subskrypcje mile widziane ()

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Serdecznie dziękuję za całe ...
  • 153
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: to nie o to chodzi, po prostu moda a moze raczej niektore jej elementy zmieniaaja bezpowrotnie, tak jak mezczyzni juz nie nosza meskich rajstop tak stylizacje uszatego to przezytek ktory no... wyglada na ulicy karykaturalnie i tyle

zreszta, widzisz nagral material o rzeczach ktore w modzie sa juz nieaktualne a sam nosi sie nie aktualnie..
i nie wmawiajcie mi tutaj ze hurr durr to klasyka, raczej antyk

polecam przeprowadzenie sie
@UszatyBloger: Mówiąc szczerze to polscy szafiarze mnie irytują z jednego powodu:

Obkuli kanon angielskiej klasyki i wszystko co piszą, robią, wymyślą jest z tego kanonu, a za odstępstwa od niego potrafią pozagryzać na śmierć. Ja rozumiem, wobec średniego wrażenia jakie robi polska ulica wybór dogmatu wydaje się jedyną drogą, ale świat już ten kanon przetrawił, teraz się nim bawi a my mamy zawracać się przez dwieście lat historii? I tak frak
@Gixaar: Dlatego właśnie ja staram się pokazywać opcje, a nie stawiać kategoryczne granice. Jednym z wyrazów takiego podejścia jest właśnie ten materiał, do którego stworzenia zainspirowała mnie dogmatyczna postawa wielu wyznawców elegancji.

Pozdrawiam :)