Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Serdecznie dziękuję za całe dobro, które spotkało mnie z Waszej strony po publikacji mojej metamorfozy, która zadziała się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Stale powtarzam, że mój blog nie byłby w stanie rozwijać się w tak szybkim tempie, gdyby nie moja obecność na wypoku i spora grupa przebywających tutaj osób, dla których tematyka męskiego ubioru jest interesująca. Dziękuję serdecznie za to, że mnie śledzicie, służycie radą i szczerą krytyką, jak również motywujecie do dalszych działań. Wszystkich zaś tych, którzy dołączyli do mojej społeczności pod wpływem wspomnianego wpisu na mirko, serdecznie witam i liczę, że zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj święto, ale jak się ma takie uszy jak ja, to nie ma taryfy ulgowej i trzeba brać się do roboty. Z tego powodu przygotowałem dla Was nowy materiał, w którym przybliżam siedem zasad klasycznej męskiej elegancji, które w mojej ocenie mocno się zdezaktualizowały i których przestrzegania nie powinno się już bezwzględnie wymagać. Wpis znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2017/01/7-ubiorowych-zasad-ktore-wybitnie-sie-zestarzaly.html

A dla zwolenników wideo mam także wersję filmową, którą znajdziecie poniżej.

Wszelkie uwagi, sugestie, komentarze jak i subskrypcje mile widziane ()

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Serdecznie dziękuję za całe ...
  • 153
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: W nosie mam kontent samego filmu, ale widzę że odpisujesz, więc zapytam, choć wijesz się jak piskorz byle tylko nie poruszać tego tematu...
Zapłaciłeś dodatkowo za wjazd na główną?
Twój filmik wskoczył tam chwilę po opublikowaniu. Do tej pory myślałem, że na głowną trafia to, co wypromują użytkownicy, lub materiały oznaczone po prostu jako reklamy...
  • Odpowiedz
@UszatyBloger co wy #!$%@? wszyscy macoe z tymi fryzurami xd od 10 latkow po 30-40 wszyscy #!$%@? jak dawniej dzieciaki od garnka... oczywiscie nie obejdzie sie bez odkrytych kostek i trampek w zimie przy -15 xD
  • Odpowiedz
@UszatyBloger a tak ogolnie to nie szanuje nikogo kto jest blogerem modowym, projektantem mody czy innym od tych pokazow albo ustalania kto ma jak sie ubierac... rak jeden wielki bo nie zalozysz koszuli w niebieskie paski do jakiejstam marynarki tylko paski misza byc granatowe bo inaczej wygladasz jak wiesniak... a idzta wy #!$%@?....
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: A ty chociaż zobaczyłeś sekundę filmu, bądź przeczytałeś fragment artykułu? Chyba nie, bo jeśli byś to zrobił, to byś wiedział, że jestem ostatnią osobą, która by dyktowała co wolno, a czego nie. Ja mogę coś ewentualnie zaproponować, bo to jest sedno blogerskiej działalności :)
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem. 7 lat pracy nad swoim gustem i... masz takiego #!$%@? wąsa? Ja nie chcę być niemiły, ale ziomeczku czasy, w których to wyglądało dobrze przeminęły razem z Piłsudskim, a i tak mówimy to o pokaźniejszym modelu.


@Pieniak3: Spoko wąs.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: TRAGICZNIE TO WYGLĄDA. Serio - pracowałam 5 lat w wawie w sklepie z odzieżą dla facetów, taką ze średniej półki. Wiem jak powinni wyglądać dobrze ubrani faceci z klasą. Jedwab sredwab gównianego wyglądu nie ratuje.


@Mysiunia_: Tak, bo kasjerka za 1200 zł brutto na śmieciówce jest w stanie cokolwiek się wypowiedzieć o ubiorze dla zadbanego, najprawdopodobniej kasiastego mężczyzny xD
Gdzie nie byłem w sklepie w PL to pustostan taki,
  • Odpowiedz
@loczyn:

Tak, bo kasjerka za 1200 zł brutto na śmieciówce jest w stanie cokolwiek się wypowiedzieć o ubiorze dla zadbanego, najprawdopodobniej kasiastego mężczyzny xD

oj wychodza kompleksy, zreszta uszaty nigdy nie zgrywal kasiastego a nieodlacznym elementem jego stylizacji byly ubrania z secondhandow (zeby nie bylo, nie widze w tym nic zlego) lub sieciowek, zrozumcie ze ubieranie sie jak dandys w XXI wieku wcale nie swiadczy o dobrym guscie, kiepsko u was
  • Odpowiedz
oj wychodza kompleksy


@aleroc: Nie kompleksy, tylko śmieszy mnie argumentacja. Z resztą dosyć popularne na wykopie "nie wiem, ale się wypowiem". Ja w swojej branży widzę ile tutaj jest fejkowych ekspertów, w modzie to tyle co sam wiem i wypunktować mogę, ale Uszaty to chyba z zażenowania po pokoju musi chodzić jak czyta wypociny ludzi.
Serio, co ma sprzedawanie w sklepie do kompetencji modowych? Szkolenie z obsługi kasy trwa dłużej niż
  • Odpowiedz