Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Serdecznie dziękuję za całe dobro, które spotkało mnie z Waszej strony po publikacji mojej metamorfozy, która zadziała się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Stale powtarzam, że mój blog nie byłby w stanie rozwijać się w tak szybkim tempie, gdyby nie moja obecność na wypoku i spora grupa przebywających tutaj osób, dla których tematyka męskiego ubioru jest interesująca. Dziękuję serdecznie za to, że mnie śledzicie, służycie radą i szczerą krytyką, jak również motywujecie do dalszych działań. Wszystkich zaś tych, którzy dołączyli do mojej społeczności pod wpływem wspomnianego wpisu na mirko, serdecznie witam i liczę, że zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj święto, ale jak się ma takie uszy jak ja, to nie ma taryfy ulgowej i trzeba brać się do roboty. Z tego powodu przygotowałem dla Was nowy materiał, w którym przybliżam siedem zasad klasycznej męskiej elegancji, które w mojej ocenie mocno się zdezaktualizowały i których przestrzegania nie powinno się już bezwzględnie wymagać. Wpis znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2017/01/7-ubiorowych-zasad-ktore-wybitnie-sie-zestarzaly.html

A dla zwolenników wideo mam także wersję filmową, którą znajdziecie poniżej.

Wszelkie uwagi, sugestie, komentarze jak i subskrypcje mile widziane ()

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Serdecznie dziękuję za całe ...
  • 153
  • Odpowiedz
Serio - pracowałam 5 lat w wawie w sklepie z odzieżą dla facetów, taką ze średniej półki. Wiem jak powinni wyglądać dobrze ubrani faceci z klasą.


@Mysiunia_: xD Wg mojej wiedzy OP też pracował w sklepie z odzieżą dla ,,facetów''. I co teraz?
  • Odpowiedz
@wielowitamin: @Dietyloamid_kwasu_D-lizergowego: @bobolak: @Saibot: Skąd takie negatywne nastawienie do zarostu w komentarzach? Chyba do I wojny światowej zarost był uważany za bardzo okej. Co rusz się spotykam z opiniami, że zarost nie pasuje do formalnego stroju.

Co to jest sharp, amf, bo nie potrafię wygoolować?

Serio - pracowałam 5 lat w wawie w sklepie z odzieżą dla facetów, taką ze średniej półki. Wiem jak powinni wyglądać dobrze ubrani
  • Odpowiedz
@UszatyBloger Jeżeli faktycznie nie posmarowałeś za przypięcie tego na główną, to ktoś w administrancji wyświadczył Ci zaiste niedźwiedzią przysługę ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@Stanley_K: Dzięki za słowa wsparcia. Co do terminów:

Shark (a nie sharp) - rodzaj kołnierzyka o szerokim rozstawie wyłogów, który jest mocno wycięty, niekiedy prostopadle do linii węzła krawata
AMF - rodzaj skokowego stębnowania, którym często wykańcza się klapy marynarki

@krzychkrzych: Z tego, co mówią znajomi, którzy w pracy zostali, obroty spadły o 20% a klienci tęsknią, więc chyba jednak coś tam dobrego robiłem. Dzięki za wsparcie i liczę na
  • Odpowiedz
@Pieniak3: @aleksandra00: @cypiate: @oruniak: @destabilizacja: @Dietyloamid_kwasu_D-lizergowego: @Mysiunia_: @wojtoon: @WolfSky: @matildah: @aleroc:

Od kiedy pisanie w taki sposób jest modne i fajne? Krytyka jest okej. Ale tylko sformowana w taki sposób, w jaki potrafilibyście powiedzieć mu to prosto w twarz, sam na sam.
Wyzywanie od pedałów - serio?
Nie rozumiem skąd to się wzięło. Nie podoba się? OMIŃ. Lub napisz czemu Ci
  • Odpowiedz