Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy.

Taka szybka wrzutka z mojej strony.

Hiszpania - 4* hotel na Costa Del Sol. Wylot 09.01 z WWA - Cena 1199zł/os + 15 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/os

W cenie:

- przelot w 2 strony
- 8 dni w hotelu 4*
- wyżywienie śniadanie i obiadokolacja
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- opieka rezydenta
- ubezpieczenie

Oferta - https://goo.gl/0I2WdB

Chętnych zapraszam na priv. Zdrówka wszystkim, a ja zmykam dalej do pracy!

#wowtravel
WOWMichal - Cześć Mircy. 

Taka szybka wrzutka z mojej strony.

Hiszpania - 4* ho...

źródło: comment_RDN4ajMRW34gxUHQriqhGJ7GrsUwB3dW.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Grosso: W Europie nigdzie nie ma w tej chwili warunków do pływania w morzu. Bliżej lata, będzie tego zatrzęsienie ;) To raczej oferta na spacery z różowym w lepszej scenerii.
  • Odpowiedz
@WOWMichal:
Może głupie pytanie, ale ponoć nie ma głupich pytań- są głupi ludzie je zadający

Widzę, że jesteś małym biurem podróży organizującym tanie wyjazdy. Parę lat temu były afery jak takie małe biura wysyłały masowo klientów za pół darmo a potem upadały, a klienci zostawali np. w Turcji bez szans na powrót.
Jaką mam pewność, że tu mnie to nie spotka? Jakaś forma ubezpieczenia?
  • Odpowiedz
@WOWMichal: Ja dalej nie jestem przekonany - sklecisz taką ofertę samemu, w tym samym hotelu z wyżywieniem, nawet teraz. I to bez Twoich zniżek hotelowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czekam na kolejne oferty ;)
  • Odpowiedz
@bagi1: Hej, to jest bardzo ważne pytanie dlatego odpowiem Ci na nie najlepiej jak potrafię.

Moje biuro nie jest organizatorem, jest agentem turystycznym. Sprzedajemy oferty dziesiątek organizatorów w tym Itaki, Grecosa, Wezyra itd. My jako biuro niczego nie organizujemy. Co do bankructw, to od 27.11.2016 w Polsce funkcjonuje Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. KAŻDY kupując wyjazd zagraniczny do krajów, które nie sąsiadują z Polską muszą do ceny wycieczki doliczyć pewną sumę. W przypadku
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: Wyślij mi na priv z ciekawości. Z bagażami rejestrowanymi, hb, transferami, ubezpieczeniem i no ze świętym spokojem ;) No i pamiętaj, że ja ni w ząb po angielsku i hiszpańsku. Pierwszy raz lece samolotem.
  • Odpowiedz
@WOWMichal: Poszło. Nie oczerniam, po prostu spodziewałem się czegoś więcej, reklamowałeś się tak "ale możecie mi wierzyć, że biura, potrafią być znacznie tańsze niż montowanie wyjazdów samemu, przez bookingi, trivaga i inne hrs", więc czegoś w tym stylu oczekiwałem. Pozdro :)
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: Ja z ciekawości zmontowałem taki wyjazd z Warszawy (nie z Berlina).

Lot Warszawa - Malaga - Warszawa dla 2 osób z bagażami rejestrowanymi, to jest - 1746zł (Ryanair).

Tutaj widać - http://imgur.com/wBDS6aB

Hotel z bookingu w tym terminie to 1923 zł

Za sam hotel + przelot z Warszawy (Modlina) wychodzi 3669 zł. Do tego trzeba doliczyć koszty transferów na miejscu, ubezpieczenia, no i czegoś czego nie masz lecąc samemu, czyli
  • Odpowiedz
Fajnie by było za tyle polecieć chociażby w kwietniu, maju, czerwcu


@FrankUnderwood: ceny z dzisiaj na czerwiec: loty ryanair do/z Malagi około 320zł, nocleg 65-70 zł/os na airbnb (duzy wybor) w sumie za tydzien 810 zł + jedzenie.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Ja prywatnie wole zdecydowanie Costa Brava. Wiadomo, Barcelona, Lloret De Mar, Pireneje, Katalonia. Jeżeli pytasz o wyjazdy zorganizowane, to częściej widuje jednak tańsze oferty na Del Sol.
  • Odpowiedz
@WOWMichal: Zawsze mnie zastanawiało: co oprócz imprez podoba się ludziom w Lloret? Serio pytam. Byłem w tych okolicach 2x, i zawsze wolałem to miejsce omijać z daleka (typowe turystyczne miejsce do imprezowania, same hotele, bary, puby i sklepy ze śmieciami/pamiątkami i milion ludzi wszędzie). Czegoś nie wiem?
  • Odpowiedz