Wpis z mikrobloga

Muszę wybrać całe AGD do mieszkania. Z racji tego, że nie mam nic, to muszę kupić dosłownie wszystko.
Mam do Was wielką prośbę - napiszcie jaką, przykładowo lodówkę kupiliście.
Z czego wynikał wybór akurat tej lodówki, ile czasu ją macie i czy jesteście zadowoleni?
Będę bardzo wdzięczny za każdy pomocny komentarz i rady w zakresie kupna sprzętu :)
Do zakupu mam: pralkę, zmywarkę, lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, okap, mikrofalówkę, odkurzacz, czajnik elektryczny. Wszystko w dość rozsądnych pieniądzach.
#kupujzwykopem #mieszkanie #agd #cokupic
  • 24
  • Odpowiedz
@sarius: Ja nie mam konkretnie ograniczeń na sprzęt, po prostu wybieram wedle funkcji, ale jak np. mam doplacic 500 za sciaganie nowych programow prania w pralce to mam to gdzies. Na tej zasadzie wybieram.
  • Odpowiedz
@qcoolka: skąd informacja, że silniki są na patencie LG?
Swoją drogą LG robi bardzo dobre sprzęty AGD, czyli właściwie pralnictwo i chłodnictwo.
Przedstawiciel danej firmy raczej nie załatwi sprzętu ponieważ nie mają oni zazwyczaj możliwości puszczenia sprzętu inaczej jak przez sklep.
Amica Samsunga? Od kiedy?

za jaką kasę szukasz sprzętu? Ja myślałem o takich kwotach, jak np. zmywarka, płyta, piekarnik ~1500 zł, lodówka do ~2000 zł, pralka ~1600 zł.


@sarius:
  • Odpowiedz
@lau_: "22 grudnia 2009 - Amica Wronki podpisała z Samsung Electronics Poland Manufacturing, (należącą w 100 proc. do koncernu Samsunga) warunkową umowę sprzedaży zakładów produkcji..."

Potem z tego co wiem kupili resztę, łącznie z marką itp, nie chce mi się szukać - łatwo znaleźć.
Co do tego, że przedstawiciel tylko przez sklep - jak najbardziej - ale to na plus tylko - dogada się z zaprzyjaźnionym sprzedawcą - jeden i drugi
  • Odpowiedz
@qcoolka: Samsung nigdy nie kupił Amici, tylko fabryki i to tylko chyba lodówek i pralek. Kuchenki produkują sami.

Niestety z przedstawicielami tak łatwo nie będzie i to nie dlatego, że oni by nie chcieli.

Tak DD w LG jest ich, a oprócz nich DD wykorzystywany jest chyba tylko przez Whirlpoola w kilku modelach, ale tutaj pewności nie mam bo nigdy się w to nie zagłębiałem.
  • Odpowiedz