Wpis z mikrobloga

Kolarskie Mirki, które śledzą na bieżąco wyniki:

Za 10 dni, wraz ze startem Tour Down Under rusza sezon World Tour i z wolna zacznie rozkręcać się sezon kolarski.
Zachęcam niniejszym do drugiej edycji zabawy w typowanie kolarskich wyników.
Typowanie nie ma nic wspólnego z bukmacherką, jest za free (rejestracja konta trwa sekundy) i odbywa się poprzez stronę procyclingstats.com tutaj klik.

Zasady są proste - typujemy spośród zawodników zgłoszonych na listach startowych od dwóch do pięciu kolarzy, którzy znajdą się w top 10 etapu/klasyfikacji generalnej/klasyka. Typujemy nie później niż przed startem każdego z etapów, ale można też wcześniej i rozdajemy im gwiazdki (7 do wykorzystania) które są przelicznikiem dla zbieranych punktów. W obrazku wrzucam pełen regulamin, ale można znaleźć go też pod linkiem wyżej, w zakładce "Rules".

Co ważne - mamy swoją ligę (Mirkotypuje), także wyniki/rankingi oprócz globalnych (grało kilka tysięcy ludzi z całego świata rok temu), mamy też swoje, lokalne, mirkowe. Nie trzeba też typować wszystkiego (łącznie do typowania ponad 700 gier w zeszłym roku), bo klasyfikacje są rozdrobnione na poszczególne cykle (np. tylko World Tour, albo tylko wiosenne klasyki), a także każda etapówka ma swój ranking po zakończeniu. Co tydzień będę się starał pisać krótkie podsumowanie i spis wyścigów na next week pod tagiem #cyclinggame - tu też wymieniamy się spostrzeżeniami, ostrzegamy się o wycofaniach ze składów, chorobach, albo luźno dyskutujemy o wynikach :)

W razie pytań, proszę mnie wołać, po zarejestrowaniu też dajcie znać to dodam Was do listy/ligi.

@schrodingerscat @Pierre_Billotte @Ostatni_Piwniczanin @demoos @Ejszyn <- na Was mogę liczyć? :)

@tududutududu @fraser1664 @rooger @rocktail @hipek99 <- graliście rok temu sporadycznie, jeśli mielibyście ochotę więcej, albo również tylko sporadycznie - to zapraszam! :)

@Eestel <- Ty dasz radę więcej mam nadzieję? :)

@puchacz22 <- może w końcu się skusisz chociaż na ważniejsze wyścigi?!

#kolarstwo #szosa #typujemytdf #bojowkakasiniewiadomej (bo World Tour babeczek też można typować :))
Pobierz cultofluna - Kolarskie Mirki, które śledzą na bieżąco wyniki:

Za 10 dni, wraz ze s...
źródło: comment_Nh3pmyOa9KlHB1nBtuuKW7pXFAlbwzdq.jpg
  • 13
@Ejszyn: ja już od listopada czekam :D te grudniowe wyścigi aż tak mnie nie jarały. Dobra zabawa dobrą zabawą, ale jakbym nie przespał początku zeszłego sezonu to byłoby kilka oczek wyżej niż 29 miejsce - także teraz sobie obiecuję top20. Ciekawe jaki będzie poziom, bo kilku dobrych graczy też mogło dojść od połowy, a części (tak jak i mi) ze 3 początkowe miesiące zeszły na opracowanie taktyki grania :)