Wpis z mikrobloga

@chams: XD To nie jedź. Nie serio, jak nie chcesz to nie jedź. Serio, nie jedź. Co będziesz dziewczynie głowę zawracał a potem spał... A ten... wiem, że jestem wróżbitą i ja ogólnie wiem, ale podałbyś adres?
  • Odpowiedz
@demimka

wow no tu nawet nie będę ściemniał, że nie gapię się na piersi. Gapię się. Ale zaraz, może się dam radę skupić dość by skompilować wróżbę... ooo widzę wróżbitę który cię zignorował. Jeśli chcesz mogę zerknąć w przyszłość i odpowiedzieć za niego... Będą. Jesteś fajną, śliczną dziewczyną. Na pewno będą seksy. :)
  • Odpowiedz
Proszę, przyda się pokrzepiajaca wróżba :)


@Amaranth_92: Dobrze zatem. Ale pamiętaj, ja nie daję "pokrzepiających wróżb". Pozwól, że wezwę duchy, skup się teraz, skup się na sobie... uuu... uuuuuu... widzę mirabelkę, bardzo nieśmiałą, mało piszącą... pisz więcej... widzę dużo plusów i sympatycznego mirka który chętnie by cię poznał... uuuu :D
  • Odpowiedz
@wdzwr

oohh cześć :) Wiesz, że ja jestem oszustem nie? :) Ale jak chcesz wróżbę to dostaniesz. Dobra... uuu więc tak, na mirko spotkasz fajnego mirka, uuu będzie on wróżby robił, uuu widzę dużo szczęścia gdy z tym mirkiem się zaprzyjaźnisz uuu
  • Odpowiedz