Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałbym kupić garnitur w najbliższym czasie, korzystając z tego, że teraz są promocje. Zastanawiam się nad markami Próchnik i Bytom. Od znajomego słyszałem, że lepszy jest Próchnik.
Co Wy polecacie? Macie jakieś doświadczenia, albo wskazówki?
Ile płaci się w Próchniku za poprawki, bo Bytom ma stawkę 50 zł za poprawkę, z tego co słyszałem.
#garnitur #garnitury
  • 7
Tylko Próchnik. Bytom ma fajne modele ale trafiaja sie poliestrowe dodatki. Ponadto w Próchniku przerabiałem motyw z gwarancja na garnitur i zaskoczyli mnie uczciwoscia.
@kptant: Porównaj sobie dokładnie. Nie śledzę ich oferty już, ale jak czasem sprawdzałem to Próchniak pchał poliester gdzie się da, w Bytomiu było dużo łatwiej dostać garnitur z wełny na podszewce wiskozowej. Jak Próchniak już wcisnał nołnejmową wełne na tkaninę zasadniczą to walili poliestru na podszewki.
@Xune: Chciałbym się zamknąć w 600-700 zł korzystając z promocji + poprawki. Po ostatnich wydatkach nie mam za dużo pieniędzy, a jednak garnitur ważna rzecz.
@kptant: Spróbuj Giacomo Conti naprawdę niezłe i dobra cena jeśli masz u siebie jakiś sklep. Niedawno kupowałem i za całość + koszula + spinki + mucha + pasek mniej niż 1k
@kptant: a ja zdecydowanie odradzam Giacomo Conti z powodu podłej jakości. Z tego co zauważyłem to praktycznie brak marynarek 100% wełny, a zdarzają się kwiatki jak marynarka 80% plastiku za 500 zł... Do tego dziwne fasony z bardzo wąskimi klapami.