Wpis z mikrobloga

@Lipathor: popytaj proszę, chętnie zasięgnę opinii. W końcu bym chciał poprowadzić coś w tym klimacie, ale złożoność mechaniki mnie zastanawia w poszczególnych systemach.
@Fevx: Ja gram obecnie w "Star Wars: Edge of Empire". bardzo fajny system, używa własnych kostek (zestaw ok 25~35 zł). Gradka dla GM, bo ma fajny system korzystania z jasnej i ciemnej strony mocy.
PDFa z "Core Rulebook "można spokojnie gdzieś znaleźć w sieci, tak jak z kartą postaci (interaktywną). Jeśli nie znajdziesz, to daj PM, gdzieś powinna leżeć u mnie na dysku.
aż się piękne czasy gimnazjum/liceum przypomniały - jestem zupełnie zielony bo wypadłem ze środowiska lata temu - jest jakieś miejsce w sieci gdzie można się podczepić pod sesję? Warszawa tutej

@Fevx @Baron_von_Koch: Starwarsowe kości są fantastyczne, o wiele bardziej podoba mi się to rozwiązanie od standardowych k20 itd w innych RPG. Ogółem cały system jest cudowny, od mniej więcej 1,5 roku zaślepił mi umysł i gram tylko w SW.
Dla świrów mocy polecam podręcznik "Force and Destiny" ofc tego samego wydawnictwa.
Warto przyswoić też dodatki do podręczników ;)
Dla leniwych MG, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z Gwiezdnymi Wojnami FFG przygotowało "Beginner