Wpis z mikrobloga

Czy Macbook Air 13" to dobry komputer w swojej klasie? I patrzę w tym momencie na używane modele w okolicach 2,2k PLN (czyli edycje 2012-2013). Jest coś lepszego w tych okolicach? Jako dopełnienie mocnej stacjonarki pod windą, lekki, długo na baterii, miły w obsłudze, estetyczny, generalnie żeby ładnie bzikał.

#komputery #pytanie #apple #macbook #laptopy
Pobierz remek4x4 - Czy Macbook Air 13" to dobry komputer w swojej klasie? I patrzę w tym mome...
źródło: comment_Ytxs3ThSSR6MUDp4TzmaGrazN5Ftv4TW.jpg
  • 25
@quarox: Dopiero w maju będę kupował, mój risercz mówi że 13" model z 2013 to optymalne wyjście (patrz - czas na baterii z wifi wg. notebookcheck dla modeli 20..12, 13, 14).
@remek4x4: tez sie zajaralem na maca :) i chce wziac jakas uzywke z olx/allegro z 2012-2013 roku, wlasnie macbook air 13' i orientowalem sie w cenach to nie wyglada to jakos tragicznie :P
@quarox: Między 2012 i 13 są (teoretycznie) widoczne różnice - głównie mam na myśli czas pracy na baterii (tutaj sprawdzałem tylko na notebookcheck - 6h vs 10h, ale brzmi legitnie bo haswell wprowadził trochę tych energy-saving technologii), poza tym wifi ac (imo mało ważne) oraz SSD na PCIe (i tutaj nie potrafię powiedzieć czy różnica duża, teoretycznie tak,a w praktyce pewnie nie do zauważenia...). W każdym razie mnie mocno ten czas