Wpis z mikrobloga

@enforcer: rodzice mają w domu taki patent. Kosztowało to chyba pare tysięcy, ale naprawde miejsca w cholerę daje. Jak sie pociągnie jeden uchwyt to automatycznie sie dwa fronty odchylają i mozna wysunąć + zeby zamknąć wystarczy lekko popchnąć i samo dojedzie o fronty sie zamkną
@piwniczak: Na dobrą sprawę wychodzi na to samo. Kwestia aranżacji: albo robisz tam głęboką szafkę otwieraną na zewnątrz, albo takie szuflady jedna nad drugą. Osobiście zrobiłbym tam 3 szuflady. Dwie płytkie i jedną głęboką właśnie w ten sposób, a przyległe do nich szafki miałyby rozstaw trapezu prostokątnego żeby wykorzystać miejsce.

@koorekk: Ok to rozumiem ale dolna grafikę możesz zastosować tylko do szuflad które są na wysokości szafek, czyli zwykle nie do szuflady górnej która jest na wysokości innych szuflad
@koorekk: mam u siebie pierwsze rozwiązanie, zajebista sprawa, w rogu kitrane są najmniej potrzebne na już rzeczy typu dodatkowe talerze czy sztućce (spora ich ilość). :) No ale resztę kuchni mam bardzo dużą i nie walczyłem o każdy cm^2 powierzchni szuflady czy szafki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koorekk: do Twojego pierwszego rysunku jest system, który zamiast pólki w środku daje koszyki na kolumnie który wysuwają się w całości ze środka i chowają po zamknięciu. Nazywa się to Lemans
@plnk: pierwsze czyli z głęboka szafka i szuflada na prostopadłej ścianie szafek? :P bo nie ogarnąłem :P

@lozik: mam dokładnie taką całą kolumnę wysuwaną. Koszyki na dwóch wysokościach. Leżą tam przyprawy itp, w koszykach i mąka, cukier (w pojemnikach)