Wpis z mikrobloga

Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo rozdają hajs w socjalach, zadłużają Państwo i łamią praworządność. Zgadzałem się w tym w pełni.

Teraz gdy KO przez dwa tygodnie od objęcia tronu podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły. KO nie zniosło (ani nie zniesie) też zakazu aborcji o który tak tu się pieklono. Farmy trolli po prostu lub bezgraniczna ślepa głupota, inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafię.

#tvpis #polityka #bekazlewactwa #konfederacja
A.....n - Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo roz...

źródło: IMG_20231225_105714

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Aquamen: Oj Matecki nie denerwuj się, bo jeszcze dupą zaczniesz szczekać, a tego byśmy nie chcieli.
Przecież wiesz, że żadne argumenty do Ciebie nie trafią, to po co ich oczekujesz. Pisz swoje wysrywy, im więcej ich utworzysz, tym większa będzie wypłata.
  • Odpowiedz
@Bragzii: no to użyj argumentów. Odnieś się do mojego wpisu partyjna szczekaczko. PiS rozdawał było źle-KO rozdaje jeszcze więcej i jest dobrze. PiS łamał praworządność było źle- KO łamie praworządność i jest dobrze. PiS zakazuje skrobanek inba na całą Polskę- KO nic z tym nie zrobi i jest dobrze.

O co chodzi agitatorze? Chodziło tylko o zmianę przy korycie?
  • Odpowiedz
@Aquamen: Sienkiewicz rozegrał Was jak dzieci, kwik słychać do tej pory. A tacy mieliście być bohatery, walczące z siłą wdzierającą się do budynków TVP ochroną? policją? czy kto tam miał się wdzierać wg. pisowców, a wszystko w akompaniamencie transmisji na żywo w TVP1 i TVPinfo.

A tu zdradzeni o świcie przez swoich, sygnał odłączony i po zabawie XD Teraz zostaje tylko dalsze ośmieszanie się przez nieudaczników okupujących budynki Woronicza i PAP.
  • Odpowiedz
@Bragzii: ty naprawdę myślisz, że jestem pisowcem bocie? Jestem dumnym konfederatą który gardzi zarówno PiSem jak i KO za rozdawnictwo, kłamstwa i omijanie prawa.

Odniesiesz się w końcu jakoś rzeczowo co jest zawarte w moim wpisie czy dalej będziesz się kręcił jak widły w gnoju byle tylko nie zaczynać tematu socjali, praworządności i skrobanek?
  • Odpowiedz
@Aquamen: Jeżeli zakazu handlu też nie zniosą i trafi się jeszcze jakaś afera to myślę, że w wyborach samorządowych i europejskich społeczeństwo może im pokazać dużego fucka. Btw: Konfa też ma dość luźny stosunek do praworządności - vide popieranie pushbacków i nieprzyjmowania wniosków o azyl na granicy polsko-białoruskiej. Można to oczywiście argumentować obroną granicy, ale PiS i PO również zasłaniali się wyższymi wartościami przy naginaniu prawa.
  • Odpowiedz
vide popieranie pushbacków i nieprzyjmowania wniosków o azyl na granicy polsko-białoruskiej.


@falden: moim zdaniem nie powinno ich być w a w sytuacji gdy ktoś nielegalnie przekracza granicę w takich ilościach powinno się to traktować jak wypowiedzenie wojny.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Zwolennicy PiS i Platformy w podobny sposób argumentowali skracanie kadencji KRS czy wejście z buta do TVP - czyli że cel uświęca środki, że trzeba pozbyć się szkodników (w ich ocenie) za wszelką cenę, że nie ma innego tozwiązania oraz że ,,tamci pierwsi zaczęli łamać prawo to my też możemy". Można tu wkleić mema o trzech spidermanach.
  • Odpowiedz
@Aquamen: na tym polega plemienność. Nie ważne co a ważne kto. Pomysły PiSu teraz są fajne bo PO je realizuje i na odwrót. Tak zachowują się ludzie bez własnych przekonań.
  • Odpowiedz
podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły.


@Aquamen: to dawaj panie Mate.. merytoryczny, gdzie tak przeczytałeś, jeden przykład o tej treści
  • Odpowiedz
@Wap30: Przeczytałem?To są fakty. KO razem z PiS podniosło 800+, KO wprowadza kredyt 0%, KO przejęło TVP w jeszcze większym bublu prawnym niż PiS (im to zajęło 1,5 roku)

Pan Mentzen świetnie i rzeczowo to wyjaśnia w tym filmie:
A.....n - @Wap30: Przeczytałem?To są fakty. KO razem z PiS podniosło 800+, KO wprowad...
  • Odpowiedz