Wpis z mikrobloga

Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo rozdają hajs w socjalach, zadłużają Państwo i łamią praworządność. Zgadzałem się w tym w pełni.

Teraz gdy KO przez dwa tygodnie od objęcia tronu podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły. KO nie zniosło (ani nie zniesie) też zakazu aborcji o który tak tu się pieklono. Farmy trolli po prostu lub bezgraniczna ślepa głupota, inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafię.

#tvpis #polityka #bekazlewactwa #konfederacja
A.....n - Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo roz...

źródło: IMG_20231225_105714

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
PiS betonował instytucje swoimi, obierając kierunek na autorytaryzm


@Bragzii: ko tego nie robi?

Po wygranej KO zobacz jak giełda odżyła


No nic dziwnego skoro wszyscy wiedzieli, że ruszy Kpo.

Łamanie praworządności? XD Po 8 latach rządów pisu każdy chciał likwidacji szczujni,


Ach tak, czyli wystarczy chcieć i można łamać praworządność tak?

Ja tu widzę same fikołki i usprawiedliwianie władzy a nie rzeczowe argumenty. Jesteście jak te stare baby które głosują na
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: oczywiście bo pogodził te dwie partię stwierdzając, że żadnego TVP nie będzie jak mają kompromitować Polskę w ten sposób. Poza tym znam wielu neuropkow z arzejem w avatarze (konkretnie to zdjęcie w czołgu) i ich nie pytasz jak mogą xd
  • Odpowiedz
@leeaxe: witaj wielbicielu( ͡° ͜ʖ ͡°) co tam? Jak operacja śluza w polskim Sejmie? Zdjęcia daliście Marszałkowi porobić w ramach operacji hybrydowej widziałem. Ładnie wyszły.
  • Odpowiedz
@Aquamen: też mnie śmieszy, że płatne trolle wszędzie widzę Mateckiego. Ogólnie ten portal stał się miejscem pracy płatnych trolli proukraińskich, POwskich, PiSowskich i prorosyjskich ale oni chyba mają za małe zasoby żeby się jakoś wypromować
  • Odpowiedz
Tylko tyle potraficie, zero argumentacji i odniesienia się do wpisu. PiS=KO.


@Aquamen: dobra to krótko - co z dobrowolnym ZUS-em? Co z aborcją? Co z odcinaniem rydzyka/ydowskiego kółka rybackiego od koryta? Czy odblokowanie środków z KPO nie było decyzją polityczną - wszak żadnych zmian w prawie nie ma, a forsa ma popłynąć ergo UE nie podobała się władza pisowców i dlatego forsy należnej ludziom za terror covidowy nie było. I jeszcze
  • Odpowiedz
dobra to krótko - co z dobrowolnym ZUS-em? Co z aborcją?


@datester: Nic, rząd wycofał się z tego rakiem.

Co z odcinaniem rydzyka/ydowskiego kółka rybackiego od koryta?


Rząd nie chciał tego robić, wręcz zwiększył te daniny. Po protestach zapowiedział, że po świętach odetnie. Czy to zrobi nie wiem.

Czy odblokowanie środków z KPO nie było decyzją polityczną


Według mnie to była decyzja polityczna.

I jeszcze możesz z łaski swojej konkretnie odpowiedzieć,
  • Odpowiedz
@Aquamen:

Nic, rząd wycofał się z tego rakiem.

Czyli operując językiem wyborców "KO" wyje*ali was bez mydełka? Ojojoj! Biedactwa, a nie czekaj - przecież wy lubicie analne przygody :D Wszędzie wszystkim wmawiacie, że są "gejami", najczęściej nacjozwierzątkom. Skąd to się kurde bierze? Nie wiem, ale się domyślam - nie mniej możesz dodać coś od siebie w tej kwestii.

Rząd nie chciał tego robić, wręcz zwiększył te daniny. Po protestach
  • Odpowiedz
@Aquamen: Jak widzę komentarze tych ludzi(xD) to z tyłu głowy pojawia mi się myśl poparcia dla globalistów w sprawie zaczipowania tych ludzi. Szkoda tylko, że to wszystkich dotknie.

Warto przypomnieć, że Hołownia, Tusk, Kaczyński, Duda, Morawiecki itp. itd. są pionkami wef którzy dążą do likwidacji gotówki, wprowadzenie cyfrowego pieniądza z terminem ważności(xD) i limitem(xD x2), zakazu lotów samolotami, spożywania mięsa i nabiału, zakaz samochodów(docelowo jest całkowite zlikwidowanie poruszania się samochodem, również
  • Odpowiedz
okazało takie samo podejście do poszanowania prawa


@Aquamen: o, może ty mi wypiszesz jakie prawa złamał obecny rząd jakimi działaniami? Tyle słyszę o tym jak to rząd łamie prawo i konstytucję, a gdy pytam o konkrety to nikt mi nie odpowiada. Może będziesz pierwszy?
  • Odpowiedz