Wpis z mikrobloga

@Pirzu: Przepsałeś cebulę tam?( ͡° ͜ʖ ͡°) VAT na 99%, ale ogólnie spoko. Jak ja kupowałem to support nie odpowiada także w razie czego paypal (też nieodpowiadali) i full refund.
@Pirzu: Potwierdzam, bardzo duzo cebul zakupionych w tym Nubia z9 max ponad rok temu za 129,99 $ - na telefon czekalem akurat miesiac ale pamietam ze sporo osob czekalo dluzej. BTW Pirzu kiedy recezja jakiejs Nubii, bo sie doprosic nie moge. Z 11 mini S prezentuje sie nadwyraz interesujaco. Pozdrawiam
@Pirzu: Ciezko, raczej tzreba czekac na jakies promo + cashback, wtedy wad sie zwroci. Czasem trzeba zaplacic niestety, u mnie na Malcie na szczescie tylko 18% wiec i tak lepiej.
@Tyrionek dziwne bo normalnie to od jd collection jest paczka oklejona ich oczojebną taśmą z napisem jd i celnicy widzą je z daleka. Chyba, że miałeś fart i mieli w magazynie eu.
@Pirzu: Rok temu kupiłem na #jd OP2. Tracking gdzieś tam utknął, a ja straciłem cierpliwość po 2 miesiącach. Po wymianie korespondencji odniosłem wrażenie, że mnie olewają. Otworzyłem spór przez PayPal i dostałem zwrot. Telefon z jd nigdy do mnie nie dotarł. Pewnie gdybym napisał teraz do jd to odpisaliby, żebym cierpliwie poczekał, bo telefon jest już tuż za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak btw., co