Wpis z mikrobloga

#!$%@? co za #januszebiznesu #wojas
Rzuciło mi się w oczy na necie, że Wojas ma spore przeceny obuwia (nawet do 70%). Spodobały mi się jedne trapery(480 =>300 zł) to pomyślałem, że skoczę do salonu i przymierzę. W salonie takich na oczy nie widzieli i miły gość powiedział, że zobaczy w necie gdzie u mnie w mieście mogą jeszcze być i w rozmiarze 42. Po chwili przeglądania powiedział, że w całym kraju, we wszystkich ich sklepach, rozmiaru 42 jest łącznie 0 sztuk. Tak #!$%@?, zero sztuk.
Wróciłem do domu, spojrzałem w rozmiary na ich stronie i widzę, że dostępny jest tylko rozmiar 40 :)

#!$%@?, tak to i można 99% przeceny robić, byle do reklamy poszło a firma nic nie straci bo rozmiar niechodliwy. Zwabiony klient może kupi jakieś inne, nieprzecenione buty.
#!$%@? mnie a bardzo lubię ich buty.

#zalesie #cebuladeals
  • 15
@kopszmercen: Nie zdążyłem edytować.

Nawet nie chcę mi się przypominać ile razy to kupowałem coś na necie, już w koszyku, z gąską się witałem, przychodzi do zapłaty "Przepraszamy ale w koszyku masz rzeczy ktorych juz nie ma". Taki to urok wyprzedaży.
@Prawdziwy_Polak: No właśnie te z wojasa są według mnie gorsze. Od CCC nigdy niczego wielkiego nie wymagałem, bo to zwykłe buty i zawsze jakoś się ten rok pochodziło i potem normalnie się jeszcze nadawały do chodzenie wokół domu itd. Natomiast z wojasa za 300 zł, teoretycznie lepsze i produkowane w Polsce nie nadają się do niczego, w obu piętach dziura i buty od dnia zakupu do dzisiaj farbują skarpety. Zdarzało mi
@FireDash: Nie zrozum mnie źle, nie wiem którego gorsze. Mówię tylko że obuwie obu tych firm to gówno. Miałem jedną parę wojasa, #!$%@? jakość i mało wygodne. Generalnie kupuje zdecydowanie lepsze buty ale ostatnio kupilem jedna parę w ccc bo były naprawdę ładne (jak za cenę).
Godzinny spacer = obtarte pięty.

Gówno i tyle. Nie ma sensu żydzić pieniędzy na buty.
Ja #!$%@?ę, ręce mi opadają jak czytam niektóre komentarze.
#!$%@?, wiem na czym polega wyprzedaż.
Wiem też, że nikt się nie rzucił na buty za 300 zł, szczególnie pod koniec zimy. W sklepie oprócz mnie nie było nikogo.
Sprzedawca powiedział, że nie widział takich butów, musiałem mu w katalogu wskazać o jakie chodzi.
W całym #!$%@? kraju dostępne jest tylko nr 40.

Producent świadomie tnie w #!$%@? bo te buty fizycznie już