Wpis z mikrobloga

Moze mi ktos wyjasnic wtf? Jak mozna kogos zwyzywac od "#!$%@? tlumokow", "#!$%@?" za uzycie tagu? Az sie zastanawiam jakie epitety poszly by w strone zdradzajacej dziewczyny od kolegi z obrazka, skoro "#!$%@?" jest zarezerwowana do uzycia niekoniecznie tego tagu co trzeba... zaraz zaraz, to mirko, tutaj uzytkownicy dziewczyne znaja jedynie z nazwiska .jpg

Ludzie, czy wy poza piwnica zycia nie macie? Takie jednostki sprowadzaja ten portal do poziomu szamba, i tak powiem!

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/21637547/co-ten-wedel-w-simply-o-o-warszawa-cebuladeals/

#pytanie #bekazpodludzi #piwnica
travikk - Moze mi ktos wyjasnic wtf? Jak mozna kogos zwyzywac od "#!$%@? tlumokow", "...

źródło: comment_JMptdqGFnJBGkEl0MCGJZjIe3BVRzu4P.jpg

Pobierz
  • 29
@karczochh: tu nie chodzi by być lepszym/gorszym, a by takie zachowanie nie uchodziło na sucho. Nie nauczyli ich rodzice zachowania wobec innych to ktoś to musi zrobić bo wyjdzie to to potem na ulice i będzie pluło jadem na lewo i prawo...
Ale cumplu. W internecie te #!$%@? sa anonimowe i ogrodzone od świata monitorem, wiec mogą sobie pozwolić na co chcą. W realnym świecie nie mogą sobie pozwolić na cos takiego bo są zwykłymi tchórzami. Wiec leczą kompleksy w sieci. Co do przyzwolenia. To co ja mam zrobić oprócz zlewania takich ludzi? @travikk: