Wpis z mikrobloga

Moze mi ktos wyjasnic wtf? Jak mozna kogos zwyzywac od "#!$%@? tlumokow", "#!$%@?" za uzycie tagu? Az sie zastanawiam jakie epitety poszly by w strone zdradzajacej dziewczyny od kolegi z obrazka, skoro "#!$%@?" jest zarezerwowana do uzycia niekoniecznie tego tagu co trzeba... zaraz zaraz, to mirko, tutaj uzytkownicy dziewczyne znaja jedynie z nazwiska .jpg

Ludzie, czy wy poza piwnica zycia nie macie? Takie jednostki sprowadzaja ten portal do poziomu szamba, i tak powiem!

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/21637547/co-ten-wedel-w-simply-o-o-warszawa-cebuladeals/

#pytanie #bekazpodludzi #piwnica
travikk - Moze mi ktos wyjasnic wtf? Jak mozna kogos zwyzywac od "#!$%@? tlumokow", "...

źródło: comment_JMptdqGFnJBGkEl0MCGJZjIe3BVRzu4P.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@turok2016: naprawdę nie lubię oceniać ludzi których nie znam, ale coraz częściej wychodzi na to, że typowy wykopowy mirek to siedzący w piwnicy kuc, kupujący wszystko na ali za cebulowe pieniądze, chwalący się tym jak tanio coś wyrwał... Zwłaszcza ci spod tagu #cebuladeals

Pamiętam jak wrzucałem info o przecenie jednej z wysokiej jakości marek to zostałem również zrównany z błotem, że za drogo (pomimo obniżki o 50% niektórych produktów)
  • Odpowiedz
@travikk: może nietypowy, może po prostu ta grupa najwięcej krzyczy? Chociaż nie wiem czy nie próbuje siebie w tej chwili oszukać xD
Nie chce już mi się życia marnować ale nie zdziwiłbym się gdyby spora grupa osób spod tego tagu śmiała się z Januszy i Grażyn co lecą na promocje i się kłócą o 1zł i ohoh polaki cebulaki a zachowują się gorzej niż...
Upatrzyłem sobie jednego takiego typa co mi
  • Odpowiedz