Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna powiedziała, ze prawdopodobnie latem wyjeżdża do USA na wakacje, bo to jej życiowa szansa i bedzie starać sie o wizę. Ja stwierdziłem, ze to nie jest zbyt doby pomysł, bo nie wyobrażam sobie utrzymywania relacji na zasadzie rozmowy przez fejsa/telefon i skoro taka jest jej decyzja, to najlepiej bedzie jesli rozstaniemy się jeszcze dzisiaj, zamiast kontynuować to przez kolejne pół roku i jeszcze bardziej przyzwyczajać się do siebie, a tak byc moze do lata zapomnimy o sobie i każdy ułoży sobie życie na nowo. Powiedziałem jej tez, ze życie nie polega na czekaniu za drugą osobą ale przeżywaniu go razem i jesli chce wyjechać to nie będę jej zatrzymywać, ale niech nie oczekuje na nic z mojej strony i nie każe mi w tym jej życiu uczestniczyć. Ona oskarżyła mnie o egoizm i o to, ze myśle tylko o sobie i w mojej głowie, tylko jedna jedyna wizja związki-moja, jest słuszna, a inne juz nie i że nigdy nie zabroniłaby nikomu-mężowi, chłopakowi wyjechać gdziekolwiek skoro miałby sie przez to spełniać, że zna mnóstwo związków, ktore tak funkcjonują blablabla, no i tak się rozstaliśmy. #zwiazki #przemyslenia i trochę #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 41