Wpis z mikrobloga

-Szef dzwoni: Robota jest! Przyjeżdżaj do firmy! Będzie zaraz klient na instalacje Linuxa
-Wracam czym prędzej do firmy
-Klient już czeka na mnie
J- Ja
K- Klient
K: Potrzebuje zainstalować dystrybucje Linuxa "Kali", w sumie już go zainstalowałem ale nie potrafię skonfigurować sieci, nie działa po Wi-Fi i po kablu
J: Czemu akurat ta dystrybucja? sam osobiście jako rezerwy używam Ubuntu i jestem zadowolony
K: Bo chcę hakować! a ten system jest taki, że ma już wszystko zainstalowane!
J: Jak Pan chcę "hakować" to musimy Pan znać podstawy Linuxa oraz podstawy sieci, zna Pan?
K: Nie i nie muszę! bo tam wszystko z automatu!
J: To che być Pan "hakerem" a nie potrafi Pan skonfigurować karty sieciowej?
K: Nie potrafię...
-----------------
#!$%@?ł się i wyszedł xD
#heheszki #praca #it #informatyka
  • 58
klient przyznał otwarcie, że chce uzyskiwać nieautoryzowany dostęp do innych sieci. Bicz plox, też bym go zlał i jeszcze się posikał ze śmiechu.


@Drakalen: klient, który chce uzyskiwać nieautoryzowany dostęp do innych siec, a nie potrafi uzyskać autoryzowanego dostęp do własnej sieci, raczej przyjdzie jutro, żeby mu skonfigurować klienta poczty czy przeglądarkę niż złamie prawo xD
@Drakalen: z tutka połączyłby się też z własną siecią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież nie brakuje dokładnych opisów jak to zrobić czy nawet forum które przeprowadzą za rączkę. Jego hackowanie pewnie skończyłoby się na pokazaniu kolegom terminala, może z jakimś polecaniem które wypluwa dużo tekstu, żeby wyglądać na pro hackera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@love2spooch:
Świeżo upieczony adwokat do ojca, też adwokata:
- Tato! Udało mi się skończyć tę sprawę, z którą się męczyłeś 20 lat!
- Ty idioto! Ja z tej sprawy zbudowałem dom, kupiłem trzy samochody, a Ty ją skończyłeś na pierwszej rozprawie.


Trzeba było mu skonfigurować kartę i za dodatkowe hajsiwo inne bajery, ewentualnie sprzedać komputer, bo na tym co miał toooo paanie, jakie to hackowanie xD