Wpis z mikrobloga

Mirki, jak już wcześniej pisałem - szukam smarftonu z dual-sim. Aż tak nie zależy mi na dużej pojemności ROM. Dobrze by było, gdyby miał 5 cali (więcej mi nie trzeba). Wybór chyba padnie na Redmi Pro 4 Prime 3/32GB. Czy macie jakieś większe uwagi do tej słuchawki - wady etc.? Jak jest w rzeczywistości z tą baterią, trzyma dobrze? Jesteście zadowoleni z aparatu fotograficznego? Obecnie używam służbowego Samsung Galaxy S5 - będę odczuwać jakieś wady w stosonku do Samsunga?
#xiaomi #redmi4 #smartfon
  • 27
@twardziel_psychopata: 'wymyślanie' tylko ze względu na to, że nie kosztuje słuchawka 50zł i wolę przemyśleć; nawet jak z www.ibuygou.com? Jaki byś jeszcze polecił pewny sklep, żeby nie przyszła jakaś podróbka? z ibugou podoba mi się, że maja umowę gwarancyjną z serwisem we Wrocławiu.
@twardziel_psychopata: dawno temu ~2lata byla podrobka xiaomi mi4 jak byl jeszcze flagowcem i kosztowal 250$+
Teraz sie nie oplaca, zeby telefon chociaz troche byl sprawny i dzialal to trzeba troche zainwestowac i wyprodukowac spora ilosc egzemplarzy zeby koszt jednostkowy sie zmniejszyl. A jak chcesz na tym zarobic skoro oryginal w chinach kosztuje 100$ ?
@bachus: pamietaj o #ibuygoukupony aczkolwiek na niego znizka jest chyba dosc niewielka (~10$).
Zawsze mozesz wziac od goldawaya z wysylka bez vat, ale tam o gwarancji raczej zapomnij.
Tak to wyglada najtaniej to nie zawsze najlepiej, na ibg placisz za czas wysylki i wlasnie ta gwarancje - taki klimat.