Wpis z mikrobloga

Kupiony 29.11, wysłany z Singapuru 7.12, 26.12 w WER Warszawa, 28.12 zatrzymany w cle PP Poznań P102, 3.01 wysłałem dokumenty, 5.01 zwolniony z UC, 10.01 u mnie.

Xiaomi Redmi 3S 3/32 z Banggood za 559zł z tej aukcji [xiaomi](http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-3s-5-Inch-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-430-Octa-core-4G-Smartphone-p-1061752.html?)

Czy taka zawartość paczki to normalne? Np z taką wtyczką do gniazka?
Telefonu jeszcze nie uruchamiałem.
Niby jest w nim MIUI 7. Zostawić? Czy po uruchomieniu telefonu, jak włącze WiFi to mi się zaktualizuje do nowszej (lepszej?) wersji. Co radzicie?

#banggood #xiaomi
Ernando - Kupiony 29.11, wysłany z Singapuru 7.12, 26.12 w WER Warszawa, 28.12 zatrzy...

źródło: comment_lIHJH0wzwpR3KBK9LQGP9OrtgF3AW2bm.jpg

Pobierz
  • 15
Czy taka zawartość paczki to normalne?


@Ernando: Tak

Np z taką wtyczką do gniazka?


Tak, nie zawsze dają EU wtyczkę.

Niby jest w nim MIUI 7. Zostawić?


Nic nam to nie mówi bo możesz mieć tam syfa, pokaż jaka to wersja.
@Danjou: ale że cały czas jej nie słychać? U mojej dziewczyny też jest coś nie tak, bo czasem ją bardzo cicho słychać. Wtedy mówię żeby inaczej złapała telefon i już ją normalnie słychać. Może zasłania mikrofon ręką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Danjou: @kibellos: akurat właśnie zauważyłem, że dosyć łatwo jest tu zasłonić mikrofon, bo to tylko ta mała dziurka obok gniazda do ładowania. I wtedy rzeczywiście nic nie słychać.
A co do telefonu, to powiem Wam, że jak się człowiek przerzuca z LG LEON, to ten 3S to przy nim odrzutowiec :)
@Ernando: moja przesiadła się z LG L9 II i też była w szoku że tak śmiga ten Chińczyk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ja na swojego rn3 pro też przesiadlem się z tego L9 II i szok był niemały