Wpis z mikrobloga

@RedBull1973: Cześć, spójrz na ostatni post Marka w Twojej sprawie:
" To co wkleił @Długowłosy jest wstrząsające - człowiek który lżył Polskie kobiety i wyzywał je od #!$%@? (no i oskarża mnie o kradzież pieniędzy forumowiczów), ma czelność pisać że to my na forum nienawidzimy kobiety. Ma farta że tego nie widziałem, bo skończyłby jak Rarek i byłyby płacze i dąsy że forum wyłączają :>

EDIT. Pragnę dodać ciekawostkę. Nawet Rysiek stwierdził na wykopie, że zwróciłem mu kiedyś pieniądze. Nawet tego nie pamiętam. Jeśli moi rywale twierdzą że zwracam pieniądze i jestem w tej kwestii szlachetny, to chyba sprawa mojego "złodziejstwa" powinna być definitywnie zamknięta i osądzona w otłuszczonych sercach Braci. I z tej strony za te świadectwo dziękuję Ryśkowi. Jak walczyć, to z jakąś klasą i elegancko. "

RedBull - zły bo oskarża o kradzież
Rysiek- dobry bo zwrócił pieniądze
A przecież niby jesteście tą samą osobą.
Wnioski wyciągnijcie sami.

Powodzenia i pozdrawiam
  • 12
@RedBull1973:
Jakiś rok temu cyberguru podał informacje, że bloger farbuje włosy :)
Zaskoczony tym wbijam na konto fb blogera, a tam siwizna na skroniach i ani śladu farby. Festiwal obraźliwych wyzwisk, śmiechów, hejtowania i trollowania na temat farbowanych włosów trwał kilka ładnych miesięcy. A to jedno z najłatwiej weryfikowalnych kłamstw ciągniętych miesiącami. Wystarczyło spojrzeć na ogólnodostępne zdjęcie.

Nie wymagaj od braci zakonnych rozsądku, bo będąc w temacie dwa lata tylko na
@RedBull1973:
Kończ zatem :)

Cyberguru na żaden zlot prędko nie pojedzie. On ma manię prześladowczą. On się boi, że ktoś go upije i on sam się wygada na temat Gospodyni, Podkarpacia lub jakikolwiek inny. Dlatego spotyka się z kilkoma sprawdzonymi kolegami jedynie w Warszawie, w swoim mieszkaniu, czyli raz, dwa razy w roku :)
Na zloty szkoda mu pieniędzy i nie chce się narażać na niewygodne pytania :)
@RedBull1973: nawet jesli nie jestes lysym z kgb to latanie na skarge do czestochowskiej szumowiny i pomowienia Marka o zlodziejstwo to nikt ci reki nie poda haha dwadziescia zlotych wplaciles Markowi mi kiedys zwrocil kilka tysiecy jak zachorowal syn dzwonilem kilkanascie razy wlancza sie poczta ale juz nie zadzwonie co chcialem sie dowiedziec to dowiedzialem
@RedBull1973: gdzie Marek napisał ze jestes łysym z kgb??modzi napisali a nie Marek .w zemscie polazles do psychola ktory Marka opluwa loatami naklamalkes ze za wyludzane pieniadze kupuje sobie telefon . skad ja mam wiedziec ze klamie o kowalskim slepy jestes??na wykopie cale zycie Marek ma wywlekane przez jedna osobe a ty lazisz do niej nikt z forum ci nie poda reki jestes tredowaty po czyms takim .dzwonilem caly czas wlaczona