Wpis z mikrobloga

@Krever: Myślałem o tym żeby pobawić się scala.js ale nie jestem pewny jak jest z dojrzałością tego a z angularem pracowałem już sporo i wiem czego mogę się spodziewać. Projekt ma być nastawiony na naukę scalii i jakiegoś frameworku który może przydać się w pracy.
@Krever: Chyba zostanę przy js :) Po 1.5 roku pisania w angular wydaje sie to bardziej naturalne... zostaje więc tylko wybrać technologie do backendu... Dzięki za pomoc, mam o czym poczytać.
@Krever: Ale ogarnięcie tych 2 tematów może zająć więcej czasu niż zrobienie podstawowego, działającego projektu w Playu :) Szczególnie jak ktoś zaczyna w Scali
@moriturius: Spray nie jest już rozwijany pod tą nazwą - zmigrował do Akki i został nazwany Akka HTTP.

@jacksai: Skoro potrzebujesz tylko lekkiego RESTowego frameworka to zdecydowanie nie idź w Playa. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie ze Scalą to bez problemu ogarniesz Akka HTTP, który IMO jest bardzo łatwy do nauczenia. Jego problemem jest natomiast wydajność - w tej kwestii jest mocno przeciętny na tle konkurencji w świecie JVM (