Wpis z mikrobloga

@corinarh: Ja nawet nie mam nic od Nintendo, kiedyś miałem 3ds. Nadal nie wiem skąd w tobie taka silna potrzeba udowadniania innym, że to co im się podoba to syf. Dalej graj sobie w swoje szczelanki dla dorosłych, ale pozwól innym zadecydować co jest lepsze.
  • Odpowiedz
@corinarh: można mieć osobiste preferencje i unikać gier od N i jRPGów (co popularne w Polsce), ale jak ktoś mówi

98% ludzi w zyciu nie chcialo by grac w te dziecinne gierki

w stosunku do ww. merchów, gdzie masz tam tytuły które miały często milionowe sprzedaże w ostatnich latach, a w Japonii top selling jest wypełniony grami na 3ds, to trzeba być #!$%@?.
  • Odpowiedz
@corinarh: aktualnie gram w Pokemon Yellow na emulatorze (ekran gameboya padł zupełnie) i w Zeldę na 3dsie. Jak dla mnie są zupełnie wypasione :)
A w bibliotece steam mam jakieś 100 pozycji, z których grałem może w 10 - w tym Skyrim, który będzie akuratny do zabrania do kibelka :)
  • Odpowiedz
@webdruid: BO ON POWTARZAM ON MA DOSĆ KOLEJNEGO MARJO WIENC CALY SWIAT NIE LUBI NINTEDNO OPRUCZ TAKICH CFELI JAK WYYYYYYY!!!1!!!!@

38 część Assasins creed, bfa i coda, titanfaila, dizenerta i #!$%@? prawie każdej gry na dowolną inną platformę to już nic złego xD
  • Odpowiedz
@dob3k:
Niech jakis dobry mirek z laski swojej napisze @corinarh w tym wpisie:
http://www.wykop.pl/wpis/21673977/btfo-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-nintendo-gry-pcmasterrace-sony-ninte/

Co napisalem pod spodem bo glupoty pisze a ma mnie na #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@corinarh: 98% ludzi w zyciu nie chcialo by grac w te dziecinne gierki

wii sie sprzedalo lepiej niz ps3 czy ps4 a DS lepiej niz te dwie konsole sony razem wziete...
dziekuje z gory ( ͡
  • Odpowiedz