Wpis z mikrobloga

#zalesie #rozowepaski Zajebiście. Jest piątek a żona strzela focha. Super. Weekedn zje***y. Wiem, że chodzi o to, że nie podoba mi się pomysł, żeby wydać 4700 PLN na thermomixa. Nie chodzi o kasę bo kasa jest. Uważam tylko, że coś takiego będzie tylko zabierać miejsce w kuchni. Zamiast spróbować przekonać mnie argumentami to ona strzela mega focha. Dlaczego ona nie może zrozumieć, że po 12 latach związku to już na mnie nie działa jak kiedyś?! Dziecinada.
  • 142
@wedkarzyk Z kobiecą naturą nie wygrasz. Co do tego urządzenia to przypomniała mi się pewna historyjka z firmowej imprezy. Jedna z koleżanek zaczęła opowiadać jak ona to by chciała mieć, a 5500 to trochę drogo. Na co Grażynka mówi, że jak ktoś chce, to ona może po znajomości za 4700 załatwić. Na czczo nie byliśmy więc wypaliłem:


Temat już nie wrócił ani na imprezie, ani w pracy.
@wedkarzyk: Akurat zakup Thermomixa przemyśl jeszcze raz, naprawdę polecam (a zaznaczam, że w rodzinie byli tacy sceptycy... Po kilku latach większość z mojej rodziny posiada Thermomixa, baaa, wymieniali go na nowszy model, kiedy tylko wszedł na rynek) ;) Uważam, że jeśli to żona gotuje częściej od Ciebie (a pieniądze to faktycznie nie problem) możesz jej sprawić taką niespodziankę, aczkolwiek przyznaję, że jej podejście jest niezwykle dziecinne. Pozdrawiam ciepło :)
@hvdy: ...aaaa powiem Ci, że różnie. Zależy o co pójdzie. Jak o głupstwo to się wkurzam a jak o coś w czym jest też moja wina to czasami załapię po 2 dniach i znajdujemy kompromis
Zamienniki i #!$%@? to tylko typowi polacy jak z tego mema z malpa z duzym nosem tak robia


@loczyn:
A taki komentarz to tylko typowy cebulak potrafi wyskrobać.

Co w tym dziwnego, że ludzie szukają oszczędności? Nie chodzi o 2 zł, ale o kilka tysięcy. Gdyby producent zażyczył sobie 15 tys. zł, to też byś ochoczo zapłacił?

Dla mnie jesteś zaściankowym błaznem, który myśli, że zagranico wszystko jest idealne.
Spróbuj, z