Wpis z mikrobloga

#pytanie #rozowepaski #zona #malzenstwo #zwiazki

Cześć różowe paski. Mam pytanie. Podoba mi się jedna dziewczyna i chciałem sobie sprawdzić czy jest żonata, tak też zwróciłem uwagę na dłonie. Na lewej ręce na palcu serdecznym miała pierścionek. Wolna czy nie ?
Bo na ślub to chyba jest obrączka.. w sensie że nie ma żadnego kamienia.

Czy będąc wolnymi paskami to czy też nosicie jakąś biżuterię ? Bo może o tak o sobie założyła, żeby jakiś mieć, tak samo jak niebieski pasek zegarek.

Google ma dużo sprzecznych informacji.
  • 18
@r5678: żonata to raczej nie jest, bo w Polsce to jeszcze nie przeszło... ;)
ja nie noszę pierścionków, bo ich po prostu nie lubię... ale pierścionek zaręczynowy to się chyba na prawej ręce nosi :)
@r5678 Może być zaręczynowy, niekoniecznie go trzeba nosić na prawej ręce i niekoniecznie na palcu serdecznym bo równie dobrze mógł nie pasować na ten palec. Każda nosi jak jej wygodnie. A nie lepiej ją po prostu jakoś podpytać?
@rANDOMpERSON:. Wiele rzeczy dogadac mozna bez wspolnego mieszkania.
jak widac na wielu znanych mi przykladach, takie testowanie nie jest niezbedne.
Sama jestem z zwiazku prawie od 9 lat, w tym niedlugo beda juz 3 po slubie i poza drobnymi jakimis zgrzytami, ktorych nie da sie uniknac, mieszka sie nam bardzo dobrze.

Nie wspolne mieszkanie jest tu gwarantem szczescia.
@r5678, ja noszę zwykle dwa pierścionki, w tym jeden na prawej ręce, drugi na lewej, oba na serdecznych palcach, w ciągu ostatnich trzech miesięcy dostałam chyba 4 pytania czy jeden z nich to zaręczynowy. Nie, nie jestem zaręczona. Kobiety lubią biżuterię po prostu.
@r5678, ja też czasem mam jeden, to zależy od humoru. Dopóki nie kupiłam drugiego to był tylko ten, o który zaczęli pytać ludzie. Mam wśród znajomych sporo koleżanek, które mają jakieś pierścionki, często pojedyncze, bo po prostu podoba im się to, ładnie wygląda. Jak się nie ma zareczynowego to fajnie to jakoś zastąpić . ( ͡° ͜ʖ ͡°)