Wpis z mikrobloga

  • 4
Bo cialo jest tylko dodatkiem. Zeby wzbudzic zainteresowanie, zaciekawić, rzadko kiedy rozpalic:) w skutecznosci podrywu to pomaga ale nie wystarcza. Trzeba byc pewnym siebie, usmiechnietym, zabawnym i ciekawym. I to wszystko :). Ale kazdej sie podoba wyciety brzuch i dupa tylko nie kazdej sie podoba stylizacja na koksa tj chodzenie w obcislych koszulkach, wycietych itp. To jest zbedne. Przez koszule tez widac ze sie ma dobra sylwetke.
No i zdecydowanie pomaga androgenowy
  • 1
@Duzy_Dziki_Zwierz dokladnie tak. I to jest ta grupa koksow odrzucanych przez wiekszosc kobiet. Albo ze nie robi redukcji bo lapa spadnie. Wiec lapy ulane ale 45cm siedzi.
A kazda bedzie chciala dotknac twardej kostki na brzuchu. Gwarantuje :)
@Samael66: ja jestem suchutki, nigdy nie byłem na siłowni, jedynie ćwiczenia domowe hantelki + jakieś kalisteniki na drążku, jednocześnie nigdy na powodzenie nie narzekałem bo po prostu mam dobry ryj i jestem pewny siebie + co nieco w głowie.

Znam za to dużo dzików o ciele The Rocka czy innych wyrzeźbionych panów którzy mimo starań nie mogą znaleźć laski, wyglądają niekiedy wręcz karykaturalnie i wiele dziewczyn otwarcie mi mówiło że po
@Bambro: A inaczej, jeśli mam przeciętny ryj, i w miarę dobrą sylwetkę, ale nie jak jakiś wielki dzik, ot taką plażową, to według Ciebie dodaje to trochę facetowi plusów czy raczej bez znaczenia skoro ryj i tak przeciętny?
@XYZ321: oczywiście że dodaje, większość facetów to przeciętniacy, a wręcz brzydale. Według mnie zawsze najpierw liczy się twarz, później sylwetka, a jak nie ma tego ani tego to hajs, taka właśnie kolejność. Zresztą przeciętny ryj to też mit, bo po pierwsze są różne gusta a po drugie fryzjer/kosmetyczka/mimika i o ile nie jesteś kompletnym odstrzałem to ogarniesz.