Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie gdy zainstalowales #tinder 3h temu i wszystkie loszki w opisie maja ,,mężczyźni tylko od 180cm" a ty masz 172( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję ze sie nie skapna jak sie spotkamy. Tak btw to sa jakieś meskie buty z obcasami dyskretnymi (ze ich nie widac)?
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 44
  • Odpowiedz
Zresztą nie oszukujmy się, wielkim ruchaczem raczej nigdy nie będziesz


@AnonimoweMirkoWyznania: chciałbym poznać proces myślowy, który doprowadził do tego stwierdzenia.

I o ile ona ma 170cm+ to wymóg 180 u faceta jest okej. Ale te poniżej 160cm z takimi oczekiwaniami mają nie po kolei w głowie


@No_Sugar: niby dlaczego? Niska może wymagać wysokiego, a brzydki ładnej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Są takie buty. Mam znajomego, który nosi podobne i moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Warunek, że musi pasować Ci do stylu ubierania się (do dresu np. odradzam ;).

A w ogóle to nie przejmuj się tak opisami, zagaduj śmiało, jeśli ujmiesz dziewczynę osobowością/inteligencją, to nawet nie zauważy, że nie masz 180 cm.

EDIT: W ogóle to taki znajomy, który jest maks mojego wzrostu (dokładnie nie wiem, może nawet trochę niższy
janeeyrie - @AnonimoweMirkoWyznania: Są takie buty. Mam znajomego, który nosi podobne...

źródło: comment_cdPCE1ZjOhSvhXC20voe2jyFH9sO8bQm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
karzel: ja tez mam 175 cm wzrostu ale rozowego mam o tym samym wzroscie xD musisz miec tzw #!$%@? w to i nadrabiac innymi cechami, ja tez czasem mam mysli ze #!$%@? szkoda ale nie zmienisz tego niestety
ja jestem dosc spory mam duza klate wiec chociaz tyle
mam kumpla mniejszego i duzo chudszego ode mnie xD on to juz naprawde lipa ale i tak sobie zajebiscie radzi, tez ma rozowego
  • Odpowiedz
łotrzyk: Ale ktoś tam wyżej #!$%@?, żeby nie szukać lasek w internecie xD mam 165 cm i wyrwałem tyle lasek przez neta, że terminy randek mi się prawie nakładały. Nie miałem parcia na ruchanie, chciałem poznać fajną dziewczynę, więc większość poszła na przemiał. Oczywiście ja też u wielu odpadłem. Wszystkie wiedział dobrze o moim wzroście przed spotkaniem. Jedna była nawet 10 cm wyższa i też odpadła z mojej inicjatywy. Trafiła się
  • Odpowiedz