Wpis z mikrobloga

15k miesięcznie
Zapraszam do społeczności Start upowej.

Idea jest taka, że budujemy miejsce, gdzie można nawiązać kontakty, dostać/zlecić zlecenie, wspólnie budować projekty, uczyć się i zebrać cenne doświadczenie.

Obecnie głównie składamy się z programistów, ale społeczność jest dla każdego kto chce zarabiać mityczne 15k miesięcznie przez Internet, możliwości jest sporo.

- programiści, fotografowie, copywriterzy, graficy, marketing, sprzedaż, rekruterzy, itd.

Czyli miejsce, które pozwoli ci rozwinąć własny pomysł, poznać ciekawych ludzi i zarobić pieniądze ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeśli używałeś IRCa szybko odnajdziesz się na Slacku, gdzie prowadzimy rozmowy.

1094 osób zarejestrowanych na slacku LINK
1531 osób w grupie na FB LINK

Jeśli wejdziesz na kanał, napisz "Cześć".

pozdrawiam
grabowski_f

#programowanie #webdev #naukaprogramowania #it #grafika #zlecenie #wordpress #photoshop #marketing #branding #socialmedia #android #frontend #php #javascript #java #css #webdesign #freelance #startup #webstuff #reklamakreatywna #informatyka #komputery #android #fotografia #internet #blog #pc #aliexpress #reklama #biznes #januszebiznesu #firma #kryptowaluty #marketing #korposwiat #gamedev #inwestycje #dzialalnoscgospodarcza #python #photoshop #amazon #html #microsoft #internet #intel #instagram #facebook #seo #sql #snapchat #zarobki #witamsie #wolnyrynek #januszemarketingu #reklama #unity3d #angularjs #webmastering #zarabianie #technologia #zainteresowania #coolstory #strimi #allegro #linux #pieniadze #praca
Pobierz grabowskif - 15k miesięcznie
Zapraszam do społeczności Start upowej.


Idea jest ...
źródło: comment_WKzd8JpeAFcSt18ZKJMoFgMWPIVs1dEe.jpg
  • 37
Możesz napisać, co udało się zrobić w ramach tej grupy

macie tam ogarnietych ludzi z ogarnietymi projektami szukających ogarnietych ludzi czy sobie takie od zera do bohatera chcecie zrobić


@Johnny_ @stash: Ja odpowiem, nic się nikomu nie udało zrobić w ramach tej grupy, poza ogólnym łechtaniem ego i chwaleniem się skillem i planami :D

Podobno kilka projektów powstaje, ale dowodów na to nie ma nikt :D
@azz5 no nie wiem, ja się uważam za mocno ogarnietego, a ze ostatnio próbuje nowych technologii to porobilbym coś z kimś kto jest bardziej obeznany w stacku i chciałem zobaczyć czy ktoś taki się znajdzie. Wbije z ciekawości jutro i popytam :-D