Wpis z mikrobloga

Hej
Właśnie zauważyłam jak typ zaparkował na miejscu dla dużej rodzinki na parkingu galerii Bronowice i poszedł sobie na siłkę
Był sam rzecz jasna. Gdzie go mozna #!$%@?? Jest za to w ogóle jakiś mandat?
Nie lubię cwaniactwa, a typ jest leniwa bulwa bo chciał stanąć jak najbliżej wejścia.
I nie podróżował autem za mniej niż 250k, więc to nie tak że ten mandat sprawi że będzie #!$%@? gruz.
#krakow #prawo #mandat #policja #strazmiejska
  • 98
  • Odpowiedz
@Buczeska:

Miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi nie są zdefiniowane w obowiązujących przepisach prawa o ruchu drogowym. Wyznaczane są wyłącznie z inicjatywy zarządcy danego terenu jako udogodnienie dla rodziców z małymi dziećmi - tłumaczy Marta Drzewiecka, rzecznik gdańskiej Straży Miejskiej. - W prawie o ruchu drogowym nie ma znaku "miejsce dla rodzica z dzieckiem", w związku z tym nie można karać osób, które zajmują miejsca wyznaczone dla rodzin.
  • Odpowiedz
  • 235
@Buczeska miałem do czynienia z takimi jak ty. Też zawsze parkuję na tych miejscach. Jak mam ktoś mnie pyta dlaczego tu parkuję to mówię zawsze że identyfikuje się jako czarna kobieta w ciąży i że mam prawo tu parkować a jak nie przestanie mnie dyskryminować to dzwonie po policję.
  • Odpowiedz
  • 55
@b4rney: Po prostu nie lubię cwaniactwa i Ciebie zapewne tez bym nie polubiła, bo w krótkiej wiadomości dałeś do zrozumienia że taki jesteś ;)
  • Odpowiedz
  • 57
@Buczeska po prostu znam przepisy drogowe. Szczerze to nawet mnie to cieszy ze nie nadajemy na tych samych falach. Bo jak masz takie problemy ze ktoś zaparkował w miejscu gdzie można. Niech zgadnę nie masz prawa jazdy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Buczeska przez takie #!$%@? zginęła laska w Wawie, musiała iść jezdnią bo chodnik zastawiony ༼⁠;⁠´⁠༎ຶ⁠ ⁠۝ ⁠༎ຶ⁠༽
  • Odpowiedz
miałem do czynienia z takimi jak ty. Też zawsze parkuję na tych miejscach. Jak mam ktoś mnie pyta dlaczego tu parkuję to mówię zawsze że identyfikuje się jako czarna kobieta w ciąży i że mam prawo tu parkować a jak nie przestanie mnie dyskryminować to dzwonie po policję.


@b4rney: Ale ty jesteś #!$%@? twardy. Ucz mnie, mistrzu.
  • Odpowiedz
  • 50
@b4rney: Mam prawo jazdy. Ale jednak szanuje to że jest to miejsce dla dużej rodziny, bo po to zostało wyznaczone. Więc po jaka cholerę miałabym tam parkować sama, bądź z partnerem, skoro jesteśmy "mała rodzina"
Tylko arogancki burak tam parkuje jak przyjeżdża sam.
Poza tym #!$%@? xD Zapytałam na wykopie czy tam można zaparkować, bo geniuszu - nie wiedziałam. Dowiedziałam się i nigdzie tego zgłaszać nie zamierzam
  • Odpowiedz
  • 57
@onepnch: a Ty z psychiatryka?
Jak Ci matkę będą gwałcić to też nie zgłosisz bo trzeba być gitem?
Jak mnie #!$%@? takie podejście. Dlatego w Polsce jest jak jest. Trzeba tolerować gówno, no bo nie wolno zgłaszać nic na policję, żyjmy w tym syfie dalej, po co zmieniać coś na lepsze
  • Odpowiedz