Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja kobieta która u mnie mieszka (aktualnie jest u koleżanki 300km od naszego miasta i wraca we wtorek) zamierza po drodze do domu przenocować u swojego "kumpla" z którym się kiedyś spotykała i generalnie ja o nim wiem ale nie akceptuje tego gościa. Psikus jest taki, że powiedziała mi że się z nim tylko spotka a okazuje się że wyjeżdża dzień wcześniej żeby u niego przenocować - i tu rodzi się moje pytanie Jak w najbardziej efektowny sposób #!$%@?ć ją z mieszkania jak wróci we wtorek :D Narazie się do niej nic nie odzywam i myślę jak jej najbardziej dosadnie przekazać co o niej myślę - nie chodzi mi o to nawet co oni tam będą robili ( bo w sumie wcale się ruchać nie muszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale zostałem kolejny raz okłamany i muszę ją #!$%@?ć bo nie dam sobie w kasze dmuchać - ktoś coś ? :>

PS. Nie dawajcie wszystkiego kobietom, biżuterii, wakacji, pełnego oddania, miłości i nawet mieszkania - bo jak widać większość tego nie doceni a Wy się tylko będziecie #!$%@?ć tak jak i ja ;) Lepiej być #!$%@? i eliminować takie księżniczki ich bronią :)
#rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: @TaoHosts: dooookładnie to. Wiadomo, że trudno zachować spokój w takiej sytuacji, ale to naprawdę najlepsze co możesz zrobić. Żadnego obrażania jej, wygarniania, tylko rzeczowe wyłożenie tego, że zniszczyła waszą relację i nie możesz jej już ufać. Ona prawdopodobnie będzie zrozpaczona jak ogarnie co się właśnie dzieje i jeśli Twoją odpowiedzą będzie chłód i opanowanie, to będzie wręcz prosiła żebyś okazał jej jakieś emocje.
ups: Spakuj ją sam, bo inaczej czeka cię płacz, kłótnie, zwalanie winy na ciebie, błaganie itd. Jak mieszkanie wynajmujecie wspólnie i ona jest na umowie to nic nie zrobisz i musisz się męczyć do końca okresu rozliczeniowego albo samemu się wyprowadzić. Jak mieszkanie jest na ciebie to pakuj ją w pudła i postaw przy drzwiach lub na korytarzu jak jesteś pewien że nikt ich nie zwinie, aby nie zapraszać jej do