Wpis z mikrobloga

Jak co roku nasilają się kontrowersje wokół persony Jerzego Owsiaka i jego zbiórki, a jako, że biegunowość opinii na wykopku jest zjawiskiem powszechnym, garstka ludzi, do której się zaliczam, może obserwować piękny obraz "wojny bez jakiegokolwiek #!$%@? sensu"

Z jednej strony mamy ludzi, którzy masturbują się do obrazka WOŚP na belce

XXXDDDD już słyszę te pękające dupy xddd i co #!$%@? moderacja z nami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jednak "pękających dup" nie słychać, ludzie, którzy nie sympatyzują z WOŚP po prostu mają to w dupie i tyle. Opozycja dla rycerzyków WOŚPu już praktycznie nie istnieje, co paradoksalnie przyczynia się wzrostu ich populacji, łudzą się, że "dowalą" przeciwnikom, nawet jeżeli ich praktycznie nie ma.

Z drugiej strony zastępy troli sięgających po niski owoc jakim są żarty oparte o sławną pastę o Owsiaku

Hehe jak tam dofinansowaliście czeczen dla uranów? Xdddd

I tutaj jak wyżej przeciwnika brak. Ludzie są znudzeni tymi przeterminowanymi żartami, których śmieszność była wątpliwa przy ich narodzinach.

I pewnie się zapytacie

no, @menmikimen to do której z tych grup należysz?

Otóż do żadnej, jestem poza tym corocznym #!$%@? i po prostu mam to w dupie.

@menmikimen no kozaku, to ile wrzuciłeś do puszki i gdzie serduszko sobie przykleiłeś?

To prywatna sprawa kto ile i czy w ogóle coś wrzucił do puszki, jak @humpf pisał w swoim wpisie;

Ludzie, do cholery jasnej, będę chciał to dam, nie będę chciał to nie dam, ja wam do portfela nie zaglądam, wasze pieniądze, macie prawo robić z nimi co chcecie i nikomu nic do tego.


#wosp #podludzie #owsiak #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #afera ?

Ja tymczasem popijam herbatkę i przygotowuję się do obiadku. Pozdro
menmikimen - Jak co roku nasilają się kontrowersje wokół persony Jerzego Owsiaka i je...

źródło: comment_go1KAEclxoJCyDxJ5X3RedlWWYfiKH2u.gif

Pobierz
  • 2
@menmikimen: hehe tak patrząc na ten gif, wgl nie do tematu, to #!$%@? mnie jak różowe rozdzielają niebieskich, którzy się biją, potem któraś dostaje na #!$%@? przez przypadek i wielkie halo