Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #seksy #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

TL;DR Rózowa chce seksy a ja jestem dziwny i nie wiem co robić.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cześć mirki chciałem sie podzielić z wami moja historia. Wiec mam 25 lat i w miarę fajne życie, przed świętami rozstałem sie z dziewczyna i postanowiłem wyruszyć na jakiś podryw. Znudzony przewijałem zdjęcia na tinderze nie czytając w zasadzie nic z opisów, kiedy juz miałem utworzonych kilka par zacząłem rozmowę z fajniejszymi różowymi. Jedna była szczególnie fajna z wyglądu takie mocne 9/10 i ciekawa z charakteru, zadawała pytania i rozmowa dobrze sie kleiła. W pewnym momencie kiedy zapytałem co robi, odpowiedziała, że uczy sie w liceum i wtedy dopiero mój tepy umysł zarejestrował, ze Wiktoria 18 ma 18 lat... Szok niedowierzanie ale cóż. Stwierdziłem, że nie jestem towarzystwem dla niej i zacząłem powoli kierować rozmowę w ten sposób. Troche ja to zdenerwowało, ze traktuje ja jak dziecko i sama zaczęła nalegać na spotkanie. No normalnie cuda, chyba pierwszy raz w życiu dziewczyna namawia mnie na spotkanie. Wtedy pomyślałem, ze może Wiktoria 18 możne okazać się Dariuszem 45. Tak sobie rozmawialiśmy jeszcze kilka dni a ja z każda chwila nabierałem coraz większej chęci na spotkanie. Dziewczyna była ciekawa, autentyczna miała zainteresowania no ideał normalnie. W końcu stwierdziłem, że co tam umawiamy sie. Ahoj przygodo. Umówiliśmy sie w popularnej restauracji, wiadomo miejsce publiczne wie objedzie sie bez porwania i takich tam.

Przyszedł dzień spotkania, jak przystało na prawdziwego wykopka zdenerwowanie na maska ale tez wielki dreszczyk emocji. Siedzie, czekam i wtedy chodzi ona, śliczna jeszcze bardziej niz na zdjęciu i wtedy zauważyłem coś czego na zdjęciach noe widziałem, czyli piękne, duże piersi. Wiadomo podniecenie na maksa. Zaczęliśmy rozmowę i obojgu bylo bardzo przyjemnie, tylko wciąż wiłem sie z myślami czy wypada, czy powinienem, ponadto dowiedziałem sie, że 18 miała 3 miesiące temu. Po miło spędzonych kilku godzinach, zaproponowałem jej, że ją odwiozę, nie miała nic przeciwko, także raczej mi ufała. Dojechaliśmy na miejsce, wiadomo buzi w policzek i wtedy zapytała czy chce wejść (mieszka z rodzicami) ale co tam, wchodzę przywitałem sie z jej mama i poszliśmy do niej. Tu pewnie wszyscy myślą, że seksy i te sprawy ale nic z tych rzeczy, jednakże pocałunki były. Zauważyłem raczej, że dziewczyna bez doświadczenia w tym temacie przez co podoba mi sie już niewyobrażalnie. Troche miziana i właściwie wszytko.

Wczoraj podczas rozmowy umówiliśmy się na spotkanie dziś i chyba będzie 3K bo powiedziała, że chce wpaść do mnie zobaczyć jak mieszkam i wysyła mi seksi snapy, a ja już trochę wariuje. Z jednej strony o niczym nie arze bardziej niż o niej w łóżku a z drugiej ciągle to myślenie, ze wykorzystuje młoda dziewczynę.
Moja byla miała 24 lata wiec inna bajka inne tematy, priorytety(wiecie planowanie przyszłości rodziny itp)

Wiem, że duzo za długie, bez ładu i składu. Mirki wydajcie wyrok, powiedzcie co wy zrobilibyście na moim miejscu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
OP: Nova24 nie chodzi mi nawet o samo ruchanie a o perspektywę związku, widzę, że ona strasznie sie na mnie nakręca i tak naprawdę nie była w żadnym konkretnym związku, jestem dziwny ale nie zalezy mi na byciu ruchaczem i zostawieniu potem dziewoi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

OP: Nie chodzi mi tutaj o samo ruchanie a o perspektywę związku, widze, że ona jest strasznie nakręcona na mnie w zasadzie to nie była w poważnym związku. Wiesz niby 7 lat ale pzepaść miedzy nami .

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

Z drugiej strony- gdybyśmy mieli o 10 lat więcej czyli ja przykładowo 34, a ona 28 to nikt tak bardzo nie zwaracałby na to uwagi... ;)


@YOLOmariolo: Nie stary, jest całkowicie odwrotnie. Jak będziesz miał 34, a ona 28 to owszem nie będziesz na różnice zwracał uwagi, ale jak przy twoich 34 ona będzie miała 18 i będzie na ciebie napalona to już w ogóle nie będziesz się takimi duperelami przejmował
24->22->20lvl :): W marcu zacznę nabijać 28lvl a moja dziewczyna w listopadzie zaczęła 20lvl. Wcześniej miałem dziewczynę na 22lvl i 24lvl. Powiem jedno mimo iż aktualna nie ma idealnego ciała jak modelka to mogę z nią porozmawiać o wszystkim a do tego jest dojrzalsza niż wcześniejsze dziewczyny bo nie szuka sponsora ani kolegi do listy rezerwowych. Moja ex 22lvl chciala zebym ja sponsorowal i bylem rezerwowy a 24lvl myslal tylko o