Wpis z mikrobloga

@virus-t: Bo niestety VHSa oraz starych filmów jak i gier nie użyjesz na nowych monitorach tv za mała plamka, dlatego ja w piwnicy trzymam stary 21 calowy telewizor do takich rzeczy. Kiedyś zobaczysz że jeszcze nie raz się przyda
  • Odpowiedz
@Roniq: pamiętam że był taki pirat że nie dało się ustawić wszystkiego na full(chyba miał coś wyciętego), oczywiście suwaki mogłeś mieć maksymalnie w prawo.

  • Odpowiedz
@Roniq: według mnie jeden z najgorszych NFS.
Ostatnio zainstalowałem sobie, a wczoraj usunąłem.
Najlepszy był Porshe 2000, bo normalnie przy zakrętach musiałeś zahamować, bo jak nie to #!$%@?łeś i samochód do naprawy, a taki zepsuty to ledwo co jechał i nie dało się wygrać.No musiałeś uważać.Komputer też uważał.
A w tym to #!$%@? najlepiej to w ogóle nie hamować, a jak #!$%@? zahamujesz to #!$%@? komputer ma wszystko w 100% wyliczone,
  • Odpowiedz
dlatego lepiej nie wracać do starych gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Godziu73:
E tam, jak się wraca to po jakimś czasie przyzwyczajamy się ponownie do grafiki i znowu nam się podoba. Poza tym grafika nie musi być zaawansowana żeby była ładna. Ostatnio przeszedłem Gothica 2 i po raz kolejny grafika mi się podobała, gram teraz w trójkę i uważam, że gra jest piękna.
  • Odpowiedz
@virus-t: pytałem, bo w pierwszej playstation był "niezamierzony" feler w kablu, który właśnie blurował obraz, przez co na telewizorze CRT wyglądał w miarę OK. Ja ostatnio włączyłem sobie Fifę 99 z psx na raspberry pi :) i wyglądało to strasznie
  • Odpowiedz