Wpis z mikrobloga

24. Finał WOŚP:
Kwota zadeklarowana w dniu Finału: 44 047 594 PLN
Na aukcje.wosp.org.pl zebraliśmy ostatecznie: 4 449 705 PLN
Ostateczny wynik: 72 696 501 PLN

25. Finał WOŚP:
Kwota zadeklarowana w dniu Finału: 62 418 767 PLN
Na aukcje.wosp.org.pl zebraliśmy do dnia Finału: 4 635 077 PLN
Ostateczny wynik: poznamy na początku marca :)

Dobrej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wosp #wosplive
r.....o - 24. Finał WOŚP:
Kwota zadeklarowana w dniu Finału: 44 047 594 PLN
Na aukc...

źródło: comment_porz5WkiqiGcqMLAuf5Nnmx6CIKGi6FC.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@rzep: ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie najbardziej rozbroił Mirek robiący przelew "na aborcję, eutanazję, nuklearną broń taktyczną, szatanizm i narkotyki". Żałuję, że nie dane mi będzie zobaczenie reakcji księgowych :D

  • Odpowiedz
@Tarec: To jest niesamowite jaki ten nasz Naród jest pokręcony: postawić przed nami jakiegoś "wroga" to zaraz potrafimy spiąć tyłki i się jednoczyć, żeby tylko zadziałać temu "wrogowi na złość" :P
Chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego w ciągu ostatnich 2 lat kwota ze zbiórek urosła tak diametralnie:
2012 r. - 50 638 801,30 zł
2013 r. - 50 657 747,68 zł
2014 r. - 52 448 765,49 zł
2015 r.
  • Odpowiedz
@rineo: no tak, ale mimo wszystko trudno znaleźć inny logiczny argument. To, że Polacy dali więcej po złości jest może i jakimś argumentem, ale w ubiegłym roku też rządził PIS, relacje z Owsiakiem nie były lepsze a kasy było mniej. Dla mnie to żaden problem. Dystrybucja pieniędzy obywateli przez obywateli jest lepsza, bo nikt nikomu nie zarzuci, że politycy kupują przychylność tych albo owych.
  • Odpowiedz
To, że Polacy dali więcej po złości jest może i jakimś argumentem, ale w ubiegłym roku też rządził PIS


@Marian_Koniuszko: hm..ale krótko jeszcze. to wg. mnie trochę narasta, wydaje mi się (bo to tylko na moje oko, więc subiektywnie), że w tym roku widziaęlm więcej nawoływań aby "na złość"(skracając wywody) zrobić i wysłać pieniądze.

Ale powodów może być wiele.
  • Odpowiedz
trudno znaleźć inny logiczny argument

@Marian_Koniuszko: IMO zadecydowały dużo lepszy zasięg w internecie*, lepsze wypromowanie prostych metod wpłat online, efekt okrągłej rocznicy i znacznie większa liczba Sztabów. Wpływ 500+ na wynik WOŚP oceniałbym mniej więcej jak jego wpływ na gospodarkę: jakiś tam może był. Podobnie nie przeceniałbym efektu "anty-PiS", bo tego typu głosów/nawoływań było znacznie mniej niż rok temu, np. te kretyńskie oświadczenia o niekorzystaniu ze sprzętu widywałem głównie u
  • Odpowiedz
bolał

@godoto: tia. A może po prostu nie widzę powodu promowania tych bzdur?

góra 2%

Jak to dobrze, że potrafisz ocenić wpływ lepiej od lekarzy-specjalistów, z konsultantami krajowymi włącznie. Bądźmy poważni.
  • Odpowiedz
lepsze wypromowanie prostych metod wpłat online

@rineo: całkiem możliwe, choć na tym etapie nie ma żadnych statystyk, które by to potwierdzały. Wg. mnie nie od form płatności zależy wynik zbiórki a od sumy datków. Lepsza promocja to oczywiście duża wartość, no i sam efekt nagonki PIS, jednak ja bym ich nie przeceniał. W ubiegłym roku wszyscy dali więcej na złość PISowi (tak wynika z komentarzy pod znaleziskiem z ubiegłego roku). Jeżeli
  • Odpowiedz
choć na tym etapie nie ma żadnych statystyk, które by to potwierdzały

@Marian_Koniuszko: nie ma oficjalnych i ostatecznych, ale wstępne są i nawet były podawane w czasie relacji, zaś liczba sztabów jest jawna.

Jeżeli w przyszłym roku kwota się utrzyma na podobnym poziomie, to tezy o udziale 500+ w wyniku nie sposób będzie obalić, jeżeli spadnie to faktycznie argumenty, które przedstawiłeś okażą się w 100% trafne.

Mógłbyś wyjaśnić zależność? Bo jeśli
  • Odpowiedz