Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 120

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#westworld #houseofcards
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 120

Ta...
źródło: comment_qf75ijgR9LQbVHK9aH6cdkpYUobEgsEZ.jpg

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Westworld (2016) 36.7% (1151)
  • House of Cards (2013) 53.7% (1684)
  • Żaden / Oba 9.6% (301)

Oddanych głosów: 3136

  • 43
@Medioholik: Dużo osób przyczepia się do tego wątku, nawet nie do samego wątku jako takiego a małą autentyczność (?) 2 epizodycznych postaci. Mi jakoś specjalnie nie przeszkadzało, szczególnie że finał wyjaśnił że nie miało specjalnie znaczenia ich głupota.

@malani: To jest Twoje zdanie i masz do niego prawo, co nie podważa absolutnie nic co napisałem wyżej.
@dzeksondzekson a ja jednak za tematykę, sposób przedstawienia problemu i przewrotnosc wybieram hoc. Oglądałem oba, oba są świetne, ale jednak House of cards. Dodam tylko, że w normalnych warunkach gardzilibysmy Underwoodami, tak bardzo, jak to tylko mozliwe. A tu co? Wielu widzów im kibicuje :) Dla mnie to nie tylko thriller polityczny, ale też świetny serial psychologiczny.
@malani: Napisałem wyżej dlaczego WW jest lepszy wg mnie. Westworld to świeży serial, myślę że jakby WW wyszło 3 sezony a HoC 1 to sytuacja wyglądałaby na korzyść WW.

@Majku_: Nie mówię że HoC jest kiepski i niejednoznaczne postacie to zaleta, co potwierdza chociażby taka Gra o Tron, ale tematyka odpowiada mi bardziej WW.
@Polarus: Milczenie Owiec czy Człowiek Słoń, ale co to ma do tego, że zagrał swoją rolę lepiej niż Kevin Spacey w HoC? Tzn to nie jest tak że atakuje Spaceya bo świetnie gra dwulicowego polityka i podoba mi się burzenie czwartej ściany w jego wykonaniu. American Beauty, K-Pax czy Siedem to też jego świetne role, ale nikt tak nie pasowałby do roli Dr Roberta Forda jak Hopkins, mam wrażenie jakby Nolan
@Wynoszony: Ile Ty masz, 5 lat? Skąd mam to wiedzieć, skąd ktokolwiek ma to wiedzieć oprócz samego Nolana i Lisy Joy Nolan? Jakie to ma znaczenie dla fabuły czy on żyje, skoro wiemy że William stał się członkiem zarządu Delos jako MiB, więc musiał jakoś sobie poradzić z Loganem, to jest logiczne.

Czy w parku można by umrzeć z pragnienia, głodu?


A czy jak ludzie w filmach nie sikają albo nie
@dzeksondzekson:

Westworld bije HoC na głowę, ale niestety ludzie głosują na ten serial który znają a nie na ten który jesz lepszy


XDDDDD
Kolejny gniot od HBO bazujący na najbardziej prymitywnych ludzkich instynktach na podstawie niezłej książki, #!$%@? z kim ja tu siedze.
@dzeksondzekson: Pierwsze 2 sezony HoC to absolutne mistrzostwo, 3 rzeczywiście przynudzał, ale już w 4 mamy powrót do formy. A Westworld? Po pierwszych 3 niesamowitych odcinkach mamy totalnie skopaną fabułę, przynudnawy wątek Williama i tak debilne zachowania bohaterów w wątku Maeve, że ciężko było to ogładądać bez robienia przerw. Jedyne co ratuje Westworld to Hopkins, ale HoC nie może nawet butów czyścić.
@Matt_888: jak dla mnie HoC mega nudny, po 5 odcinkach dałem sobie spokój. Nie mówię, że Westworld to arcydzieło, ale przynajmniej intrygował, a Frank Underwood to marna podróba Andrzeja Dudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)