Wpis z mikrobloga

Gdyby mi ktoś rok temu powiedział, że będę regularnie biegał to bym się zaśmiał.
Gdyby mi ktoś powiedział wtedy, że będę wstawał w niedziele o 7, żeby wyrobić się na trening - parsknąłbym śmiechem.
Wychodzenie przed pracą na bieganie - no chyba nie.

A dziś mam super frajdę z biegania, kilka kilo mniej i apetyt na więcej. Kilometrów, nie kilogramów.
A tu dziś otrzymałem swój plan treningowy do pierwszego maratonu. Chyba złapałem tego bakcyla :)

#polecamtenstylzycia (Mirku lub Mirabelko obserwujący ten tag - mam nadzieję, że się ucieszysz :D) #bieganie #biegajzwykopem
  • 20
@skibi: maratony to najgorsze gunwno.

Płać 100zł za to by nagrodę pieniężną zdobył jakiś murzyn który biega we wszystkim co się da i szprycuje się takimi odżywkami których na takich półprofesjonalnych imprezach nie wyłapią organizatorzy.

Jedna wielka granda.

A że biegać dla zdrowotności fajnie to fakt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brylant_brylant: Ja to się na żaden Orlen nie pcham. Maraton w jednym z moich ulubionych miast, klimatycznie, sympatycznie. Po biegu będę miał zapewnione piwko albo ewentualnie 10 ;).

Chcę spróbować czy maraton to coś dla mnie.

A wpisowe jest na wszystkich biegach zorganizowanych i jakoś to muszę przeboleć :)
Płać 100zł za to by nagrodę pieniężną zdobył jakiś murzyn który biega we wszystkim co się da i szprycuje się takimi odżywkami których na takich półprofesjonalnych imprezach nie wyłapią organizatorzy.


@brylant_brylant: ja nadal nie rozumiem co organizatorów pcha do wyznaczania jakichś wysokich nagród za podium. Rzekomo "prestiż imprezy"... gówno prawda, prestiż bierze się z wysokiego poziomu ogółu zawodników, np. ustalenie progów kwalifikacyjnych. A jeśli nie ma progów, to po prostu ważne
Ja to się na żaden Orlen nie pcham


@skibi: ale orlen właśnie jest dość uczciwy, wygrywa nie murzyn a losowany uczestnik :) Najfajniej gdyby losowali nagrodę wśród pierwszej dwudziestki, jakąś pomniejszą wśród pierwszych 100 i pocieszenia wśród całej reszty.
@brylant_brylant: a po co segregacja? Dla mnie większym problemem jest to, że niby jest to dla amatorów a startują profesjonaliści. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby startowali po prostu dla prestiżu, w ramach treningu czy coś - ale nie żeby po prostu normalnie na tym zarabiać. Bo to psuje ideę takich pospolitych ruszeń...
@brylant_brylant: 173 zapisane do dziś. Nie widzę żadnych murzyńsko brzmiących nazwisk. Chyba że pomalują któregoś z chłopców czarną farbą ( ͡º ͜ʖ͡º)

@dzieju41: No nie wiem - może mi się odechce nagle i wszystko jak krew w piach.

@enron: Pierwszy maraton ma być jak pierwszy raz - wyjątkowy ( ͡º ͜ʖ͡º) A na Orlenie to czułbym się jakbym pierwszy
@enron: Pierwszy maraton ma być jak pierwszy raz - wyjątkowy ( ͡º ͜ʖ͡º) A na Orlenie to czułbym się jakbym pierwszy raz miał w burdelu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@skibi: a ja sobie ostrzę zęby właśnie na Orlen jako pierwszy maraton. Bo krakowskiego nie chcę - odrzuca mnie bieganie 2x po tej samej pętli, a warszawski o tyle dla mnie
@enron: No ja mam właśnie taki maraton w okolicy. Miejsce gdzie były biegi, a teraz reaktywowali, więc jest motywacja :). Jedna pętla wśród lasów, wokół jeziora. To będzie coś fantastycznego :)
@enron: To się naprawiaj i ruszaj na trasy! :)
Próbuję wygooglować gdzie jest Smogów? Smogowo? Ale wyszukuje mi tylko informacje o smogu w Warszawie :D
@brylant_brylant: Zawody są otwarte dla wszystkich, nawet dla "murzynów", to prawda mają predyspozycje do biegania długodystansowego, ale to dobrze że wyrywają się ze swoich chatek ulepionych z gówna i coś robią. A ty tylko #!$%@? siedzisz i narzekasz.