Wpis z mikrobloga

@Marpop atm muszę wyrąbać korytarz do Francji. Bo HRE, które skutecznie sabotuje nie chce mnie przepuszczać. Ale póki co to z 10 lat luzu jeżeli chodzi o Europę. Może pójdę bić mameluków, żeby nie było nudno.

Czyli zacząć od Francji integrację?

Edit: póki co zdecydowanie czas na poprawę relacji bo to doprowadzi do katastrofy.
@Danjou: w ogóle lipa, ze Commonweath nie stworzysz eventem, bo z tego co pamiętam to nie można mieć innych PU oprócz Litwy aby to zrobić

proszę mnie poprawić jeśli się mylę
@Danjou: Trochę się pouczyłem i próbowałem porobić PU, ale za cholerę mi się nie udaje wprowadzić swojej dynastii na jakiś tron. Wprowadziłem w sumie tylko Austrią swoją dynastię do Węgier i teraz co? Muszę czekać, aż umrze król Węgier i tylko jeśli nie będzie mieć heira, to wtedy wojna o tron? Na początku gry nie mieli heira to wprowadziłem swojego przez Royal Marriage.
@mayqyq Węgry muszą nie mieć potomka, albo mieć takiego ze słabymi prawami do tronu.

Musisz mieć małżeństwo i zrobić claim trone.

Rzepa to Przenajświetsza (Polska)
@Danjou: To nic mi nie daje to że już wprowadziłem swoją dynastię? I tak musze czekaż aż znowu nie będzie heira? Wcześniej nie było i dlatego zrobiłem Royal Marriage. Miesza mi się już wszystko :P