Wpis z mikrobloga

No, to #hackintosh na #macos #sierra dopieszczony w 100%. Czysta instalacja z Clovera, natywne wsparcie grafiki bez żadnych kextów (o dziwo!), pełna obsługa uśpienia, dźwięku, automatyczne botowanie z dysku. Po kilku miesięcach od premiery naprawdę dobrze ta Sierra śmiga! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadal się dziwię jak niektórzy mogą korzystać z #windows, nawet gdy mają możliwość zainstalowania macOS. ( ͡º ͜ʖ͡º) Pracuję od 2 lat zarówno na #macbook jak i tym tworze i nie wyobrażam sobie powrotu na inny OS. #komputery #chwalesie
logixdev - No, to #hackintosh na #macos #sierra dopieszczony w 100%. Czysta instalacj...

źródło: comment_kzaMHO0IkEE1tXBEnHythCv8J1DoS55E.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@logixdev: jakiś tutorial, wersja której użyłeś? Mam macbooka 4.1 i chcialbym na niego wcisnac nowszy system, na peceta też miałoby to u mnie sens. zarzuć gdzie zacząć proszę :) nie raz podchodziłem do hackintosha ale zawsze coś nie działa
  • Odpowiedz
@m4g33k: Mireczku, jeśli Twój macbook to 10.5 Leopard z grafiką Intel GMA3100, to niestety, z hackintoshem nie jest Ci po drodze.
Też mam tego laptopa i są one dość pechowe, pod względem uciętego wsparcia. Chyba najwyższy możliwy OS X na nim to 10.7 Lion, już nieaktualny.
Ja skończyłem na wgraniu elementaryOS, może nie jest to system dopieszczony, ale całkiem stabilny.
Ubuntu 14.04 sprawiał mi problemy (głównie z touchpadem), ale instalowałem go
  • Odpowiedz
@Dramcio: oo super ze podlinkowales, Macbuntu to chyba wlasnie to czego potrzebuje :) chyba nawet kiedys widzialem ale nie miałem faktycznej potrzeby uzyc. Z tym macbookiem to trafiłeś, probowalem SFOTT ale niestety, albo nie harczy albo ja coś robię nie tak..
  • Odpowiedz