Wpis z mikrobloga

Hej #modlitwaodobregomeza i #modlitwaodobrazone - pamiętacie o tagu? :) Jeśli poważnie podchodzicie do tematu, polecam wpisać na początek "Pachnidła" w YouTube (jeśli nie znacie) - wyskoczy Wam sporo długich filmików. Choć są długie, wybierzcie kilka, których tytuły Was przekonują i przesłuchajcie parę, nawet wyrywkiem. Może Was zainteresuje... Powiem szczerze - to jest basic dla kompletnych podstaw #stulejacontent (również, jeśli nie szczególnie, w żeńskim wydaniu) - i choć treści mogą z pozoru wydawać się kościelne/dziwne (szczególnie dla #gimboateizm), to naprawdę mamy tu zawarty klucz do damsko-męskich relacji. Dalej będzie Pawlukiewicz, a później Pulikowski... Zaczynamy od podstaw, ale uwierzcie, w tym jest klucz do wartościowego i poważnego związku :)

Męskość, pewność i prawdziwie wyższy cel (nazwijmy to "pasja", dla uproszczenia) - to tylko kilka cech, które naprawdę porywają różowe. A z kolei czułość, wsparcie czy przede wszystkim "dostępność" - to cechy, które przydadzą się takiej różowej na początku drogi do znalezienia Męża. Celowo nie podaję żadnego konkretnego materiału, zapoznajmy się najpierw z tagiem.


#modlitwa #mirkomodlitwa #mikromodlitwa #wychodzimyzprzegrywu
Tino - Hej #modlitwaodobregomeza i #modlitwaodobrazone - pamiętacie o tagu? :) Jeśli ...

źródło: comment_DgA8HvQ4pKAZPDbjPG56jdEiljSnjf6E.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Tino: To nic nie da. A szczególnie książki z zakresu kognitywistyki, zresztą to jest tak jak nauczyć się pływać po literaturze poradnika. Byłem ostatnio (przestałem chyba wierzyć w boga) w kościele (jedno z większych miast) i szczerze powiedziawszy nie widziałem żadnych młodych ludzi. Przede wszystkim ich wiara nie obchodzi, przychodzą do kościoła jak potrzebują chrztu czy komunii dla dziecka. Zresztą małżeństwo szczególnie po rewolucji obyczajowej nie jest tym samym. W dodatku
  • Odpowiedz
@MINDGAME:

Byłem ostatnio (przestałem chyba wierzyć w boga) w kościele (jedno z większych miast) i szczerze powiedziawszy nie widziałem żadnych młodych ludzi.


Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to chodź na 20:00 w niedziele do dominikanów. Tylko nie przyjdź za późno bo inaczej nie dasz rady usiąść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku nie opłaca się żenić, bo ile takich spraw czytaliśmy w których mężczyzna zostaje zrujnowany finansowo
  • Odpowiedz
@MINDGAME: o to właśnie chodzi żeby mądrze podejść do związku, a w szczególności do małżeństwa. Udany związek nie jest kwestią przypadku, tylko tego w jaki sposób myślisz i się zachowujesz. Tutaj książki i konferencje są bardzo pomocne bo tak się składa, że ludziom tutaj akurat bardziej brakuje teorii a nie praktyki. Bardzo często widać jak ludzie wchodzą w kolejne nieudane związki i nic się z tego nie uczą, ciągle popełniają te
  • Odpowiedz
@Tino To ja polecę od siebie jeszcze "Ballady i romanse" oraz wybrane "Niecodzienne vlogi". Dużo wiedzy, nawet jeśli ktoś nie jest wierzący. :)
  • Odpowiedz
@Tino:
@dolus_deliberatus
@zarowka12

Dzięki waszym radom wyjdę z przegrywu. Naprawdę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak na serio, lepiej obejrzeć Mind Game. Zawarta jest w nim jedna z najlepszych interpretacji stwórcy. Film po którym chce coś zmienić w swoim życiu mówiący o tym, że życie to wynik własnych decyzji, że nie trzeba być przebojowych gdy wystarczy być sobą. Pokazane jest to wszystko w niezwykle artystyczny sposób, niemal
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Wiesz, każdy ma swoje drogi.... Natomiast to, co ważne - nie mówimy tu o tym jak przestać być stuleją - bo tu dopiero zaczyna się droga, a nie już osiąga jej cel (nazwijmy to levelem -1). To, że jesteś zdolny by otworzyć się na innych i nawiązać jakieś relacje (level 0), poznasz jedną czy drugą osobę, która może być Tobą zainteresowana (level 1, etc.) - wciąż jest dopiero początkiem. Później
  • Odpowiedz