Wpis z mikrobloga

@miki4ever: ja naprawdę nie rozumiem dlaczego wszyscy wykluczają jedną rację- nie po to wystawia partia swojego kandydata i go popiera, żeby nie mieć z tego profitu, to jest pięknie funkcjonujący układ do którego dąży każda partia polityczna, a że Kaczyński "schowany" ? z Prezesa uczyniono wroga narodu- narracja kurdupel, nie ma rodziny, konta, ma kota, żyje z matką, nie wie co się dzieje w jego otoczeniu, doskonale przyjmuje przecież w tak
Jak dla mnie Prezes jest w chwili obecnej chyba jedynym rasowym politykiem na polskiej scenie "awanturniczej" i brak mu jakiegokolwiek przeciwnika.


@waldeczeq: Oczywiscie tu masz racje. Co do nienawisci, to zle slowo uzywasz. To jest kwestia poparcia, a nie tego czy kogos lubisz lub nie. Ja np. nie popieram PiSu, a paru poslow lubie na stopie towarzyskiej.

Co do Kaczynskiego to mi przeszkadza to, ze steruje krajem, nie biorac za to
@miki4ever: To teraz zadaj sobie pytanie, czy jakikolwiek polityk poniósł odpowiedzialność prawną za to co poczyniał...? Nawet PiS mimo szumnych zapowiedzi nikomu krzywdy nie zrobił, a dlaczego... bo wprowadziłby Casus, a to by oznaczało że ktoś Ich też by rozliczał... "my nie ruszamy Waszych, Wy nie ruszacie naszych" a reszta jest igrzyskiem dla prostej gawiedzi takiej jak my ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro!