Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
,,Nie martw sie znajdziesz sobie kogoś, nie szukaj dziewczyna sama sie znajdzie" najglupsza rada ever. Jak jesteś stuleja to musisz sie ciezko starac, tryhardowac żeby mieć tą dziewczynę. A po wszystkim jak juz ja jakims cudem zdobedziesz po ciezkiej harowie to znudzony ja rzucisz bo zobaczysz ze z kobietą nie da sie wytrzymac jeśli masz umysł analityczny (jesteś np. programista) i bedze cie po prostu #!$%@?. Dlatego tylko #roksa
Thanks dziwki.
#przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 24
@Danielskyy:

Gdzie ta chęć dzielenia się życiem, emocjami, nawet głupiego przebywania z drugą osobą?


Myślę, że anhedonia może im to blokować. Wiele #!$%@?ów wykazuje objawy depresji. Wcale bym się nie zdziwił gdyby rzeczywiście ją mieli. Dlatego też nie odczuwają przyjemności wynikającej z przebywania z innymi ludźmi, ani nie odczuwają emocji. Dodatkowo w stanie depresji powoli wzrasta napięcie seksualne, co wyjaśnia dlaczego chcą kontaktu z różowymi tylko aby zamoczyć.

Nie musi to
@AnonimoweMirkoWyznania: związek związkiem, ale jeśli się nie ruchało, a jest się po 20lvlu i seksy to dla ciebie coś mistycznego to nie czekaj na "odpowiedniego różowego", którego będziesz traktował jak bożka tylko dlatego, że ci da. Idzie się do panny z roksy, cała ta tajemnica i mistycyzm opada i przestajesz zachowywać się jak stuleja śliniąca się do byle dziewczyny. Proste. A czy to pomaga w zbudowaniu (słowo klucz #!$%@? - zbudowaniu)
@tux3284: jest masa takich przypadkow. Na forum o segzach beztabu (to jest nazwa tego forum) uzytkownik o nicku solfsnir znalazl dziewczyne rok po pojsciu na dziwki. Oczywiscie byl tak samo jak ja atakowany bo glosil niepoprawne poglady.
A po wszystkim jak juz ja jakims cudem zdobedziesz po ciezkiej harowie to znudzony ja rzucisz bo zobaczysz ze z kobietą nie da sie wytrzymac jeśli masz umysł analityczny (jesteś np. programista)


@AnonimoweMirkoWyznania: moje zycie nabralo sensu cumplu, teraz wiem, dlaczego mnie tak laski wkur*iaja po jakims czasie (programista here) ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Danielskyy: Wyjaśnij mi po co spędzać czas z innymi ludźmi albo "dzielić się z nimi emocjami". Jak ktoś nie ma tej potrzeby to po co ma to robić? Uzasadnij przede wszystkim co to ma do #!$%@?. Spędzanie czasu z ludźmi to strata czasu jeśli nie mamy z tego żadnego zysku, a jeśli zyskiem ma być sam tyłek dziewczyny to lepszym rozwiązaniem jest Roksa. Chyba, że ktoś jest ubogi i go nie