Wpis z mikrobloga

Jak mogliście ostatnio przeczytać na moim mirko, spotykam się z piękną latynoską. Staram się pokazać jej Polskę, moje miasto, czy polskie zwyczaje i tradycje. Po jednym ze spacerów turystycznych po Belwederskiej szybko wylądowaliśmy w pubie. Annie jeszcze ciężko wytrzymać nasze siarczyste mrozy rzędu -2 stopnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po kilku tequilach dołączył do nas jej kumpel. Twierdził, że wykłada stosunki międzynarodowe i przyjechał tutaj na grant. Kazał się nazywać Bastian. Niewiele szklanek było potrzebnych, by nasz kumpel kazał tytułować się profesorem. Tematyka rozmów zeszła już na tematy czysto polityczne. Swoją drogą, Ci ludzie mają większą wiedzę o naszej historii, niż niektórzy Polacy. Ja przykładowo wiem o Hondurasie tylko tyle, że tam byli Majowie, przyjechali Hiszpanie i już. Oni za to potrafili przytoczyć konkretne zdarzenia z historii Polski, czy tam Europy. No ale wracając do tematu nasz latynoski Seba zbombardował się polskim piwem jak messerschmitt. Osiągnął stan wysokiego pobudzenia emocjonalnego wraz z utratą świadomości i kontroli psychoruchowej. Zaczął co chwila się powtarzać, mówił tylko o sobie, zaczął się chwiać i drzeć jape po hiszpańsku. Nachalnie podrywał dziewczyny i zaczepiał każdego gościa lokalu. Potem rozpoczął orbitowanie w większej odległości od nas, kiedy my spokojnie siedzieliśmy przy swoim stoliku. W końcu obsługa wyprosiła go z baru. Ten, wielce obrażony, postanowił pójść do baru obok. Na nic się zdały nasze namowy, że jest pijany w sztok i żeby uciekał do hotelu. Czego się dowiedzieliśmy następnego dnia. Maria dostała telefon od kolegi. Okazało się, że tego wieczoru dostał gazem po oczach, w ryj od jakichś ludzi, w ryj od ochroniarza klubu, w ryj od taksówkarza. To wszystko były wg. niego rasistowskie ataki. O jak zgniłem.
P.S. Nawet nie wygląda jak murzyn, czy chociaż arab. Z japy to taki opalony Hiszpan, od biedy Hindus. My Polacy - rasiści

#latynosi #rasizm ##!$%@? #niewiemjaktootagowac
Pobierz Krachu - Jak mogliście ostatnio przeczytać na moim mirko, spotykam się z piękną latyn...
źródło: comment_QjV1dy9sgUEJZHJEt7IQUDVKdou5sNCk.jpg
  • 4