Wpis z mikrobloga

Jakimś cudem nikt na fejsa nie wrzuci że robota go #!$%@?, kredyt w CHF to jednak zły biznes czy to że jest cipeuszem i żadna mu nie chce zdjąć stulejki. Nie patrz na życia innych przez fejsbuka, każdy wrzuca tylko te dobre rzeczy, a resztą pomija.
  • Odpowiedz
  • 0
@aloszkaniechbedzie: zauważ że ja siedzę tylko na androidzie. Nie znam się na takich bajerach a i w stalking nie bawię się bo wiem że nie będę ruchał. Pogodziłem się z losem na poważnie.
  • Odpowiedz
@TomgTp: spoko, nie każdy jest nołlajfem, którego jara stalking, ja z kolei nie znam się tak dobrze na możliwościach podglądu pewnych danych, więc nie podejmuję żadnych kroków w kierunku ryzyka połączenia pewnych faktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: koniec ze śmieszkowaniem- odpowiem na serio. Ja bym się cieszył gdyby ktoś z moich szkolnych znajomych osiągnął sukces. Wtedy bym wiedział że znam kogoś wartościowego. A tak? Prawie każda już ma męża, dziecko, kredyt. Do dupy z takich życiem.
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: Wiesz, ja nie mam zawiści w postaci - nie za dobrze jej? Przynajmniej jest na tyle ogarnięta, że sobie na to zapracowała i osiągnęła sukces. Nikomu źle nie życzę, a już na pewno nie koleżance, z którą miałam fajne relacje na początku srudiów i mamy trochę wspomnień.

To tylko człowieka dobija, jak każdy wokół układa sobie życie i osiąga sukcesy, a ty - szkoda strzępić ryja :D
Człowiek żałuje swego
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: Mam ciut inny problem. Nie postuję już prawie nic na fejsie z tego gdzie podróżuję, co robię. Za każdym razem ktoś łapał ból dupy bo "mam za dobrze", "nie masz za dużo piniendzy hehehe" i takie tam. Strasznie pusto to brzmi, ale ciężko czuć satysfakcję z życia gdy rzeczy które sprawiają mi radość muszę ukrywać przed ludźmi, bo już się sypią #!$%@? komentarze.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: kurde, nie chciałem aby zabrzmiało to w tonie że jesteś zazdrosna. A życie się ułoży jeszcze. Z gówna można wyjść- sam wychodziłem rok z kredytów- małych bo małych (maks 4000) ale brałem jeden za drugim. Plus jeszcze rok temu różowy pasek z którym byłem (tfu!) poszedł po bolca na boku i o, wspólne mieszkanie w #!$%@?.

@kim_il_sung: ja prawie przestałem postować, bo i tak wszyscy mają mnie w dupie
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: spoko, nie traktuję tego jak atak, tylko odnoszę się do swojej intepretacji + wiem, że wiele osób jest zawistnych o sukces innych : ) ja nie jestem, mam tylko żal do siebie i swego życia i tyle z mojej zazdrości
wyrazy współczucia, nie wiem co powiedzieć :/ jak po takich przejściach potrafisz mieć dobre słowo dla kogoś, toś silny, życzę powodzenia ze wszystkim
  • Odpowiedz