Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: Coo ? Poprostu nie słucham muzyki w której tekst to intelektualne dno:

czyli, #!$%@?, laska twoja, dalej laska targaj gnoja.

To nie kut*s, to jest Bobi, on ci w pipie dobrze zrobi,

mów mu Bobi duża knaga, go nie zważy nawet waga.


przecież to jest jawne uprzedmiotowienie kobiet. 0 szacunku

Bo jest klimat i wypita obiera chu*a jak banan czikita.

Jest nabita na mój pal, najpierw ruchanie, później zwal.


Niech
Bo dla ciebie #!$%@? się liczy w twojej piczy, ja to wiem.

Otwierasz się jak stary dżem, masz kozaki z H&M.

Jesteś, #!$%@?, na imprezie, więc się ruchaj ile wlezie.

I nie #!$%@? niepotrzebnie, bo mój #!$%@? w mordę cię jebnie.


idealna muzyka dla samców alfa którzy traktują kobiety jak szmaty.

Chcesz się #!$%@?ć na konsoli? DJ też cię #!$%@?.

Łapy w górę, nogi szeroko, #!$%@? cię w perskie oko.


Chce cię
@msichal: Nie są na serio ale co to zmienia ? muzyka to sztuka jak każda inna jak obraz czy film, jak ktoś sobie namaluje gościa który rucha dziewczyne jak dziwke to też go sobie nie na serio namalował, Nie to się liczy, liczy się promocja degeneracji i zeszmacenia wśród odbiorców takiej muzyki
No to powiedz że ci się nie podoba, ale co to ma wspólnego z inteligencją?


@ZasilaczKomputerowy: no a to nie jest tak, że jeżeli jedyne czego słuchasz (albo głównie) to wierszyki napisane na poziomie 5 letniego dziecka, to trochę cos nie tak? Wiadomo, są głupie rozrywki i mądrzejsze, ale zwykle jest tak, że im prostsze tym prostszy słuchacz.
królem imprez jest dance, remixy popu, electro, techno, house, No chyba, że DJ przygotowuje muzyke pod odpowiednie grono to wtedy puszcza muzyke z tekstami o ruchaniu i szmaceniu kobiet


@Haradrim: To idź do przeciętnego klubu. Nikt już nie bawi się przy Dance xD Co najwyżej EDM, ale i tak jak puszczą Cypisa to wszyscy się najlepiej bawią. Targi target.