Wpis z mikrobloga

@hubertus-91: Jak tanio dorwiesz (chodzą po 20-30 zł) ZombiU to można się pobawić, o ile lubisz te klimaty. Lego City Undercover, Pikmin 3, Scribblenauts Unlimited, jeżeli lubisz to może jakiś Batman lub Assassin's Creed - też potrafią chodzi za śmieszne 20-30 zł na Allegro.

Do tego jeszcze z Wii możesz coś sobie strzelić, ja bym obowiązkowo SMG/SMG2 (uwielbiam :P), może Fire Emblem lub jakiś Final Fantasy (jak lubisz jRPG), może jakiś
@hubertus-91: aa, jak nie grałeś w Epic Mickey (pierwsza część, która wyszła jako ex na Wii), to jak wyrwiesz w rozsądnej cenie to raczej nie zmarnujesz czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hubertus-91:
Polecam:
Affordable Space Adventure - nie wiem, czy nie najlepsza gra nastawiona na kooperację w jaką dane mi było zagrać
Donkey Kong Country Tropical Freeze - platformówka, której poziom trudności pozwala odczuć satysfakcję po ukończeniu gry, graficznie lepsza od Mario&Luigi, ale w mojej ocenie odrobinę mniej grywalna
Lego City Undercover - świetna rozrywka, świetne przerywniki, świetny humor, moja pierwsza i jak dotąd jedyna gra Lego, jestem zauroczony
Nes Remix 1,2