Wpis z mikrobloga

Muszę to napisać :D Wczoraj pierwszy raz od 3-4 lat miałem LD :D
Kilka lat temu poza regularnymi LD z RT (zatykanie nosa), kilka razy udało mi się wejść w LD od razu przy zasypianiu (WILD).
Potem temat porzuciłem i od około 4 lat nic w temacie się nie wydarzyło. Ostatnio pomyślałem sobie, że wymyślę trzy TR i trzy czynności, które wykonam podczas LD, ale tego nie zrobiłem :) Mimo wszystko samo myślenie o LD pomogło i wczoraj udało mi się w śnie ogarnąć, że coś jest nie tak (bez RT) i spróbowałem przebić swoją dłoń palcem, nie wyszło, wciągnąć powietrze przy zatkanym nosie, nie mogłem, ale dalej czułem, że to nie może być jawa więc spróbowałem latać. Uniosłem się pod sufit i obudziłem. Czyli LD trwało 10 sek. Natomiast dało mi to kopa i zaczynam obserwować ten tag mając nadzieję, że coś ciekawego się tu dzieje, ponieważ zamierzam ogarnąć LD.
#ld
  • 3
@WidowMaker: Dziękuję. Z tego co jeszcze pamiętam ze starych czasów to jak odzyskasz świadomość najpierw ustaw się w pokoju małą liczbą obiektów, pełny minimalizm, najlepiej same ściany. Wtedy nie musisz tracić "koncentracji" na wymyślanie obrazu podczas ruchu, to może pomóc. No i ja nigdy nie miałem paraliżu.
@Chicane: No trudno, ale z drugiej strony nie musi być dużo postów, ważne żeby były wartościowe. Kiedyś chciałem stworzyć grupę w Wawie osób,